ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

УТМР ТА ЗЕМЕЛЬНІ ПАЇ
      Ми вже неодноразово писали про різного роду незрозумілі події пов’язані з Дрогобицьким районним товариством УТМР. Так у статті «Відкриття сезону полювання, чи зіпсоване свято» (https://cumackiyshlyah.io.ua/s2636505/vidkrittya_sezonu_polyuvannya_chi_zipsovane_svyato )

erometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

говориться про те, як  до відділу оперативного контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області, поступив сигнал, що в районі озера, поблизу села Унятичі, Дрогобицького району чути постріли, прямісінько в місці, що було відведено під відтворюючу ділянку. Також у – «Постріл на озері» (https://cumackiyshlyah.io.ua/s2636671/postril_na_ozeri ) та - «НА ЧИСЕЛЬНІ ПРОХАННЯ ЧИТАЧІВ, ПУБЛІКУЮ ДОКУМЕНТИ»(https://cumackiyshlyah.io.ua/s2636797/na_chiselni_prohannya_chitachiv_publikuyu_dokumenti ), де було наведено, як на мою думку, ряд цікавих фактів, що до згаданої організації.

        Цього разу Дрогобицьке УТМР знов стало центром уваги громадських діячів та відповідних силових структур вже через земельні паї громадян. Про це повідомив Ростислав Афанасьєв, що представляв ГО "АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ", він же надав документи, з яких виходить, що мешканці восьми сіл Дрогобицького району дають згоду  Дрогобицькій районній організації УТМР на ведення полювання на їхніх земельних паях. Броничани, наприклад, згідно наданих документів дозволили дали згоду полювати на своїх паях, аж на п'ятнадцять років. (деякі документи я наведу, як приклад). На багатьох документах відсутні дати, це не залишилось без уваги борців з корупцією.

       Пан Ростислав звернувся з відповідними заявами в компетентні органи. Маю надію, що силовики, зрештою розв’яжуть «гардієв вузол» та знайдуть відповіді на запитання, що виникли стосовно згаданого товариства.

                                                                                                                       Сергій РапопортСоздан 02 янв 2019  Комментарии       
Всего 23, последний 22 час назад
Роман 03 янв 2019 ответить
явна підробка документів.
Михайло 03 янв 2019 ответить
Я мисливець, живу у селі, батьки мають пай, але ні я ні іньші мислівці не давали свої паї в користування Кузьменкові так як це не передбачено законом і ми це знаемо.Для чого Кузьменко складав такі відомості я не знаю, але підозрюю теж аферу, можлово земля вже продана або заставлена згідно списків.
Михайло 03 янв 2019 ответить
Як я взнав таку аферу з землею Кузьменко провернув разом з головами Грушівської, Броницької, дороживської, Літинської,Дережицької, Попелівської сільрад, по селах Тинів, Зади і іньших про які я ще не взнав.Люди робіть гвалт, ваша земля тю-тю вже продана чи закладена в банку, ви плотите за неї податок, а користуеться нею шахрай Кузьменко.Згідно закону він мав підписати з вами договір і з 1.01.2015 сплачувати Вам гроші за користування землею.Беріть на вили Ваших голів сільрад- це Вони продали Вашу землю і Ви про це навіть не знаете.Не мовчить передайте інформацію сусідам.
Ганна 03 янв 2019 ответить
Люди добрі, продали нашу землю і ми мовчимо, просіть журналіста щоб він надав всі списки і щоб я спала спокійно, не переживала чи є я в ціх списках
Юрій 03 янв 2019 ответить
Закон України Про мисливське господарство та полювання, розділ 4 ведення мисливського господарства та користування мисливськими угіддями ст.22 чітко регламентує порядок надання в користування мисливських угідь.Зокрема площа мисливських угідь, що надаються користувачеві,повинна бути не менше 3 тисяч гектарів,але не більше ніж 35 відсотків від загальної площі мисливських угідь.Переважне право на користування мисливськими угіддями мають: власники та постійні користувачі земельних ділянок; користувачі мисливських угідь, які продовжують строк користування цими угіддями. І це дуже важливий момент якого не дотримуються орендарі.Взявши угіддя в оренду позиціонують себе власниками а не тимчасовими користувачами.
Не менш цікавою є Стаття 24. Плата за користування мисливськими угіддями.Користування мисливськими угіддями є платним.
Розмір та порядок внесення плати за користування мисливськими угіддями визначаються у договорі між користувачем мисливських угідь та власником або постійним користувачем земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя. Розмір плати за користування мисливськими угіддями встановлюється залежно від їх місцезнаходження, природної якості та інших факторів.
І в мене одразу постає питання,а скільки заплатив Кузьменко і чи платить взагалі за оренду угідь?
Багато моментів регламентує ст.30 про права та обов'язки користувачів мисливських угідь.Одним з багатьох обов'язків користувача є: проводити комплексні заходи, спрямовані на відтворення, у тому числі штучне, мисливських тварин, збереження і поліпшення середовища їх перебування, щорічно вкладати кошти на їх охорону і відтворення з розрахунку на 1 тисячу гектарів лісових угідь не менше тридцяти, польових - двадцяти п'яти, водно-болотних - двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Як мисливець і власник земельних паїв, обов'язково поцікавлюся в свому селі, чи не став я та моя земля частиною схеми збагачення Утмрівського злодійкуватого начальства.
   
Володимир 05 янв 2019 ответить
Ми тут з хлопцями докопалися, що цю аферу КузьменкаС.Я. з землею погодило в 2013 році керівництво Дрогобицької райдержадміністрації, Львівської облдержадміністрації - тобто продало Вашу земельку Кузьменкові.То до кого будете звертатися шановні потерпілі. В цій афері з землею замішано також Державне агенство лісових ресурсів, а саме Шишов І.О який за великі бабки відібрав у Вас земельку і передав її в користування на 15 років Кузьменкові.В цій афері приймали участь і депутати Львівської обласної Ради які взагалом передали Кузьменкові 23 тис. гектарів землі на 15 років. Уявіть скільки коштуе ця Ваша земелька і скільки за неї заплатив всім хабарникам цей Кузьменко.Цей Кузьменко е найспритніший шахрай не тільки нашої області, а напевно і всієї України.То щоб Вам люди повернути Вашу земельку, Вам потрібно посадити тих всіх хабарників які з піною у рта будуть зараз казати що вони патріоти, їх теж обманули, вони були сліпі і нічого крім грошей не бачили.Може ми не праві.То заперечте це - і надайте пояснення чи документи до ціеї статті.
Микола 03 янв 2019 ответить
А як по іньших селах, мене цікавить чи е списки по Рихтичах і Волощі. Це якійсь бред.Давай списки.
Василь 03 янв 2019 ответить
Зверніть увагу на припис для Кузьменка.Йому заборонено полювати на Унятичах, але чому ж він і далі там полюе, його ніхто не карае за це-продае туди і далі відстрільні картки. Хтож так покривае Кузьменка .Може теж оприлюдніть списки.
Ігор 03 янв 2019 ответить
Без проблем, першим хто в долі з Кузьменком це прокурор Дрогобича, прокурор Яремчук, які все знають, але роблять все щоб Кузьменка С.Я не покарали.В долі і співучасник афери Начальник Львівського лісового господарства Дейнека, прокурор області до якого зі слів Кузьменка він відкривае двері ногою.Ви дурні переживаете не дарма ваша земелька тю-тю, все схачено і поліція теж в долі.У Кузьменка всі документи підроблені, і на це йому начхати, ви нічого йому не зробите Бо він Вас всіх купить.А мені до сраки що він шахрай чи ні, до сраки що підробив документи, головне щоб я мав від нього документ на право постріляти.Тому ми за нього будемо стояти до кіньця, хоча більшого браконьера і подлеца я не бачив.
Семен 03 янв 2019 ответить
Що це за списки, за профанація, явна підробка, хіба цього не бачать дійсно менти і прокурори, чому Кузьменко не Арештовано і все тишком нишком, щоб не дай бог не дізналися люд.А що думае районна влада, цікаво чи е в цих списках районні депутати, голови сільрад, бухгалтера, землепорядники, вчителя. чи підігнали тільки пенсіонерів та одиноких які не знають законів і навіть не знають і ще довго не взнають про цю аферу.Чи доведе районна преса цю інформацію до населення, чи промовчить.Якщо буде мовчати значить її теж купив Кузьменко.Іньшого не може бути.
Петрівна 03 янв 2019 ответить
100 років назад за землю вбивали, тут теж явне захоплення чужої землі.Цікаво -Кузьменка будуть вішати привселюдно чи стратять так само без закону самосудом.
Михайло 03 янв 2019 ответить
Опублікуйте списки по Ясениці Сільній.У нас в селі немае таких водних обєктів які вказані у листі Водгоспу.Листи явна пвдробка Кузьменком. Я і односельці нікому -будь він золотий- ніколи би не надали даних земельного акта на землю, тим більше ніколи би не надали Кузьменкові Стаху цьому аферюзі, якого добре знаемо, свої землі у користування. Підемо до голови виясняти що то за афера
Микола 05 янв 2019 ответить
Дуже багато підроблено підписів по Грушівській сільраді, багато людей повмирало, але вже мертві нібито підписували ці відомості.Таке враження що підробляли підписи і дані тільки престарілих людей, щоб ті не мали змоги перевірити цю підробку і десь оскаржувати шахрайство з боку Кузьменка.Зараз мала би районна влада ініцювати перевірку ціх відомостей- чи не так. вже не кажучи про прокуратуру, бо обдурені сотні людей району.
Петро 05 янв 2019 ответить
Люди добрі-шахрай Кузьменко зазіхнув на святе -на Вашу землю і може вже ви її і не маете.Якщо не реагує влада, то ідіть до церкви і просіть отців допомоги, хай Вони обявлять про масове зазіхання на Вашу землю з боку шахрая і може хоч церква Вам допоможе, бо на владу ніякої віри вже нема.Може так бути що в підроблених списках може бути і земля Ваших церковних служителів, а Вони теж цього не знають.
Петро 05 янв 2019 ответить
Ми з хлопцями встановили, що шахрайство з землею, Кузьменкові вдалося провернути за Допомогою безліч службовців, а саме за погодженням в 2013 році Дрогобицької райдержадміністрації, Львівської облдержадміністрації, Державного Агенства лісових ресурів в особі Шишова І.О. та депутатів Львівської обл.ради. Тобто Ваша земелька, а саме 23 тис.га продана ними на 15 років найспрітнішому шахраю України.Уявіть скільки коштуе 23 тис. гектарів і скільки Кузьменко сплатив хабарів цім мерзотникам, які зараз будут Всім казати що Вони були сліпі, а їх патріотів Кузьменко надурив. Щоб повернути Вашу земельку Вам треба посадити всіх цих хабарників які щоб не сісти будуть все робити щоб спасти Кузьменка і замяти справу.Чи не так.Хочете заперечити-надайте доказі і матеріали.
Василь 05 янв 2019 ответить
Хай газета надрукує два погодження Дрогобицького лісгоспу на надання лісових угідь Кузьменкові, які теж ним підроблені і не співпадають один з одним, крім того таких погоджень не зареестровано в Дрогобицькому лісгоспі, бо їх ніхто не видавав.Але чомусь їми козиряє Кузьменко і вони е серед документів наданих Кузьменком на отримання земельки на 15 років, в тому числі і лісу.
Іван 09 янв 2019 ответить
Що там друкувати ті погодження.Таких погоджень у Кузьменка безліч, він їх сам друкує, навіть має від президента напевно. А Лопушанський з лісгоспу- кєнт Кузьменка, надрукує йому будь яке погодження за 100грам. Поки свята не закіньчаться, нашому Кузьменкові можна спати спокійно, а там як сказати, земельку йому не пробачать.
Олег 09 янв 2019 ответить
Кузьменко розвів всіх.Це добре йому у першу чергу, бо заробляе на тому бабло і всіх мае десь, бо все проплачено.Мисливцям теж добре, бо мають де полювати і їм до сраки, що творить Кузьменко і що він когось розвів.Фактично мисливці є дойною коровою для Кузьменка і поки вони цього не зрозуміють, поки ім це буде подобатися, то вони будуть слухати побрихеньки свого шефа і його підтримувати, створювати ілюзію його підтримки. Зараз мисливці глухі і сліпі до правди і не чекайте від них прозріння, бо жага вбивати і азарт засліплює ім очі.
Небайдужий 11 янв 2019 ответить
я один із тих хто в 2012-2013роках на заклик Кузьменка ходив захищати його і до Дрогобицького лісгоспу, де ми брали за жабри директора і наполягали щоб нам виділили ліс для полювання, їздили до Львова- пікетували Львівську обласну Раду, щоб нам дали саме для нашого УТМР землю в користування. Тільки зараз маючи можливість продивитися документи по Дрогобицькій УТМР, я допетрав, що став жертвою шахрайства з боку Кузьменка.Він розвів всіх,- місцеві громади, органи влади, мисливців і мене теж. Я навіть зараз незнаю в якій із трьох створених Кузьменком УТМР я сам перебуваю, бо з моменту вступу в УТМР я вважав що є членом Всеукраїнської УТМР, але виявилося що це фікція, обман.Кузьменко створив свою особисту Районну УТМР яка немае ніякого відношення до Всеукраїнської.Хрен би з ним-створив то створив, яка в принципі різниця- була би можливість полювати і все.Але нащо нам брехати, проводити липові збори за участью Львівської обласної УТМР, до якої ми ніякого відношення не маемо.Нащо було розігрувати якісь вибори голови УТМР, якщо згідно документів Кузьменко є засновником всіх трьох Дрогобицьких УТМР і сам себе призначав на посаду голови. Не знав я і того що наш Кузьменко підробив практично всі погодження сільськіх Рад, Водгоспа, лісгоспа, держкадастра.Ну для чого це робити, в чому його інтерес- не можу второпати до цього часу.Згідно логики мав би це робити все законно, бо рано чи пізно все би вилізло.Так і сталося.Вся брехня полізла і заручниками шахрайства в першу чергу станемо ми мисливці, бо Кузьменко чи посадять чи ні та полюання напевно закриють, бо як можна полювати і де саме коли за ці роки Кузьменко навіть не має меж мисливських угідь, не має мисливського господарства, егеря липові-працевлаштовані до громадської організації УТМР , яка не веде господарської діяльності крім того, що дурить всіх.Внески дуже високі і затяжкі для мене.Не маючи господарського підрозділу Кузьменко не мае права надавати нам ніяких послуг, це заборонено законом, але липові егеря продають нам липові відстрілочні, ліцензії, беруть з нас гроші за послуги егеря.Тобто сплошне розводілово.Вже дістало. Певно перейду до Лісівника, там хоч нема такого шахраства, не хочу відчувати себе лохом, який працюе на Кузьменка.
Прозрівший 11 янв 2019 ответить
Я теж член Дрогобицького УТМР, теж став заручником афери Кузьменка, а саме я кожен рік любив полювати на водосховищи Унятицькому і в 2018 році як завжди взяв туди відстрілочну.Нас таких було пару десятків обдурених .Мене пару раз як браконьера ловили на Унятичах, складали протоколи, викликали до Львова і притягували до адмін відповідальності за браконьерку. Їдучи до Львова в екологію на розбіркі я виясняв з Кузьменком питання законности там полювання і він мене запевняв що це угіддя УТМР і ми там полюємо законно- це наші угіддя і Він захістить мене, це якесь непорозуміння.У Львові мені надали документи з яких я взнав, що Дрогобицьке УТМР ніякого відношення до Унятич дійсно не мае.Я став як дурний.Питаю, чому не караете Кузьменка, адже він видае нам ці липові відстрілочні, то чому караете мене.Конкретної відповіді я не отримав, хоча проплатив цьому шахраю за сезонну відстрілочну, не зміг полювати там, добре що у Львові пожаліли та не оштрафували.Читав припис екології про заборону полювання для Дрогобицького УТМР на Унятичах і задаю собі питання, скількох мисливців розвів Кузьменко на гроші, і чому його за це не покарали.Страдаємо виходить ми - бо лохи, а Кузьменко наживаеться і хто цьому покладе край невідомо. Не хочу ідти в поліцію, по тій причині що у Кузьменка там все схвачено, а так би хотілося покарати цю нечесну людину.
Микола 15 янв 2019 ответить
Я читав що Кузьменко в 2017році через підробку документів пропустив через себе 380 млн.гр. Сума неймовірна як на мене. Ну і що далі.А нічого-на дворі 2019 рік а він і далі жируе.Збирає гроші і знову кладе все собі в кішеню.Судячи з документів-мисливці не могли надавати йому стільки грошей, а ось людська земелька і саме афери з земельними паями реально могли його озолотити. Треба перевірити чи не заставлена ця земля в банках і під яки проценти і що має в дійсності Кузьменко з оборудкою землі, бо дійсно згідно закону діє тільки договір нотаріально завірений, а не липові відомості нібито завірені головою сільради.Треба спитати з голів сільрад чи вони знають про такі відомості.
--- 17 янв 2019 ответить
Приемна новина для Кузьменка. Чернівецьке СБУ взяла на хабарі і обявила у розшук керівника регіонального управління держгеокадастру області, який був призначений на Чернівці після керування Дрогобицьким ДЕржкомземом і який за великі гроші разом з Кузьменко підробили документи на мисливські угіддя по 18 сільрадам Дрогобицького р-ну. Коли Демковича зловлять, то не виключено що будуть сидіти разом за продану земельку.Ставки ростуть.Петля навкруги Кузьменка затягуеться і людська земля яку він захопив йому вийде боком.
Небайдужий вчера ответить
Уточнюємо.Денькович Олександр Іванович 1981р.н., бувший начальник Дрогобицького Держкомзему, з 2014року обявлений у розшук Черкаською поліцією, та СБУ. за вимагання і отримання хабаря у 13 тис.доларів. від підприемця за передачу у тимчасове користування земельної ділянки-площею 38 га. В 2012році цей Денькович на прохання Кузьменка підробив тому акт на тимчасове користування 17 тис. га сільськогосподарських земель, 4 тис.560 га лісів, 650 га водних угідь.Питання до влади і до правоохоронців у мене просте.Якщо 38 га землі коштувало підприємцю 13 тис.доларів, то який хабар Кузьменко дав Деньковичу за 23 тис.га землі.При звичайному підрахунку такий хабар мав би складати кілька мільонів доларів.Цікаво- скільки ж Кузьменко дав хабаря за цю землю.Тобто оборот 380 млн. гр. для Кузьменко все більш стае реальністью і зрозуміло тоді, що він всіх і вся може купити і йому нічого не буде. Дані по Кузьменкові і Деньковичу взяті офіційно із інтернету і кожен може їх отримати і зробити для себе висновки.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/