ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

ГАРАЖ. ЧИ ОДИН, У ПОЛІ ВОЇН?

       Черговий конфлікт інтересів виник вчора на вулиці Грушевського, в Дрогобичі. Причину виникнення конфлікту спровокувало те, що один з мешканців будинку, що розташованій на даній вулиці, вирішив встановити неподалік від свого помешкання для себе гараж. Отримавши рішення міської ради та погодивши його у Відділі містобудування та архітектури Дрогобицької міської ради, чоловік вирішив встановити довгоочікувану "домівку" для свого авто, до речі, на вже приватизованій земельній ділянці. Власне там його очікувало гірке розчарування: мешканці будинку, власне сусіди згаданого пана, разом з головою ОСББ висловили протест, щодо встановлення гаражу на цій ділянці, наводячи свої, як на мою думку, теж досить вагомі аргументи.

         На той час, чолов'яга вже зрізав та підготував до встановлення в іншому місці пристосування для тріпання килимів, що його раніше встановили мешканці будинку.  Аргументи свого сусіда щ до того, що поруч зі згаданою ділянкою вже встановлені два гаражі, протестувальники відкинули, мотивуючи тим, що ці об'єкти належали інвалідам.       

       На місце події прибули спочатку працівники КП "Муніципальна варта", пізніше поліцейські, а ще згодом директор КП "КМГ" пан Андрій Янів. Зрештою спільними зусиллями напругу вдалось зменшити: чоловікові довелось зупинити будівництво, принаймні, до з'ясування всіх обставин цієї досить складної справи.       

       На жаль, на Дрогобичині спірні питання досить часто почали вирішуватись за допомогою акцій протесту та усіляких блокувань.       

       Отже: справа доволі кофліктна. Скоріш за все тут без суду не обійдеться. Маю надію, що все, здоровий глузд переможе і люди зможуть мирно залагодити конфлікт.                                                                                                                                                        Сергій Рапопорт
 

 

P.S. Посилання на відео з місця події:   https://youtu.be/gBU2eA12sb8Обновлен 18 ноя 2018. Создан 08 ноя 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/