ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

СОБАКА НА СІНІ, АБО ВЕРТАЄМОСЬ ДО КАЙДАШЕВОЇ СІМЇ
        У попередніх статтях ми вже писали про трагедію, що спіткала цю родину. Нагадаю: Історію цієї родини мені переповів один з учасників конфлікту – Сергій. Вона вкрай банальна: Сестра – на заробітках за межами України, брат – доглядає батьків, після смерті яких сестра розпочинає війну за спадщину (квартиру). Шкода мені цих людей. Адже почався конфлікт ще за життя батьків, що, повірте, не додало їм прожитого віку.    

  https://cumackiyshlyah.io.ua/s2633102/rodina_abo_j_shche_odna_kaydasheva_simya

  https://cumackiyshlyah.io.ua/s2636241/vertaemos_do_kaydashevoe_sime

      Війна продовжилась і після смерті стареньких. Донька вимагала і врешті добилась рішення суду про проведення посмертної психіатричної експертизи батьків. Тепер фахівці з психіатрії будуть "перемивати кісточки" нещасним, яким і за життя жилось не солодко. Але ж на відео вони виглядають цілком адекватними. Так хворими, але ж адекватними.https://youtu.be/uNq6TM7Gy6c        Складається враження. що справа не в квартирі, адже в Італію вона її не забере. Тут справа в іншому: скоріш за все питання полягає просто в тому, щоб зробити неможливим будь-який обмін, або продаж квартири. Зі слів брата виходить, що сестра сама неодноразово казала поро що розуміє марноту своїх зусиль, але хоче на прощання "попити крові".       

        Прикро, що рідні люди не можуть між собою порозумітися Від того порозуміння виграли б обидві сторони.                                                                                                                                                                                                                                                             Сергій РапопортОбновлен 18 ноя 2018. Создан 07 ноя 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/