ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Недбалість, саботаж чи привласнення коштів?
        Дрогобичани вже давно звикли до вигляду переповнених смітникових майданчиків, сморід від яких заполонив повітря в місті. Але кожного дня ми читаємо в соцмережах ми читаємо, скільки сміття вивозиться з міста. Вже є полігон, що його приймає, з місцевого бюджету виділяються чималі кошти, а проблема до кінця не вирішується. Чому? Адже п’яти – шести машин, що вивозять по тридцять тон сміття, вочевидь мало би вистрочити для того, щоб приблизно за тиждень вирішити «сміттєву проблему».  Давайте спробуємо разом відповісти на це запитання:

       Перше, що спало мені на думку, це недбалість, або некомпетентність осіб, що повинні відповідати за чистоту у нашому місті. Але цю думку, на мій погляд можна сміливо відкинути, адже керівництво КМГ, переважно, складається зі досвідчених людей, що не одне десятиліття пропрацювали на високих посадах у цій галузі, є людьми безперечно розумними і компетентними. Вони, як ніхто знають, що і як треба робити, бо ж мають неабиякій досвід.

        Друге це – саботаж. Ця точка зору заслуговує уваги, бо ж ми вже бачили, яке обурення викликають у нас переповненні смітникові майданчики та міазми, що від них поширюються на всі боки. Тому легко припустити, що хтось з керівництва КП “Комбінат міського господарства”, попавши під вплив «нечистоплотних» політиків намагається дестабілізувати політичну ситуацію в місті, щоб викликати незадоволення владою.

        Третій можливий варіант - привласнення коштів, що виділяються на вивіз сміття. Тут  все зрозуміло: замість п’яти – шести машин, у рейс їде, скажімо – дві, а по документах – усе гаразд. Тоді виділені кошти ідуть прямісінько в кишені махінаторів, що не мають жодного натяку на будь-яке сумління.

        Земляки, а ви як думаєте? Якими  будуть ваші пропозиції щодо остаточного вирішення «сміттєвої проблеми». Чи довго,ще хтось буде вирішувати свої меркантильні проблеми завалюючи Дрогобич сміттям? Можливо їм вже пора вгамуватись?

 

                                                                                                                               Сергій РапопортСоздан 02 окт 2018  Комментарии       
Всего 1, последний 3 мес назад
--- 02 окт 2018 ответить
Вже давно пора їх вгамувати . Тільки не розумію де і активісти і депутати.
Правда один з депутатів щось намагається допомогти своєму округу а всім решта видно все одно.
Напевно ваші 2 і 3 правдиві. Чому страждаємо ми простий народ тільки не зрозуміло.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/