ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Стихійна торгівля на Ковальській(нові події)
          У відповідь на чисельні скарги підприємців, що орендують приміщення у колишньому кінотеатрі «Прометей», стосовно перешкод створених проїзду автотранспорту який доставляє їм товар, працівниками КП "Муніципальна варта" Дрогобицької міської ради, при підтримці поліцейських 14,09,2018 року був проведений рейд, результатом якого стало звільнення прилеглої до «Прометею» від суб’єктів стихійної торгівлі.

 

       Розпочалася акція о 600. На час прибуття муніципалів, дехто з торгівців вже почав займати місця на вулиці, але після проведення профілактично-роз’яснювальної роботи декому з них прийшлося все ж таки звільнити раніше зайняті та перейти на інші. Більшість торгівців з розумінням поставилися до того, що їм говорили працівники "Муніципальної варти", але, нажаль не всі.

        Окремі суб’єкти стихійної торгівлі(їх самих, до речі, ніхто не просив переходити на інші місця) намагались спровокувати конфлікт, створили навіть імпровізований мікромітинг (докладніше ви дізнаєтесь з відео, що буде  незабаром оприлюднене). Але свідомі громадяни на провокацію не піддалися. Отже: частина торгівців перейшла на інші місця, не несучі з собою якихось негативних емоцій. Здоровий глузд переміг над спробами вкотре створити штучний конфлікт.

                                                                                                                            Сергій Рапопорт.Обновлен 16 сен 2018. Создан 14 сен 2018  Комментарии       
Всего 3, последний 4 мес назад
Костантій 14 сен 2018 ответить
Торгівля !,))) Звісно у ценрті колишньї столиці областної має буть не так як у Зімбабве ,))))) Містові 900 !!! р о к і в !!!! ...... КС 2000,)
Зімбабве 14 сен 2018 ответить
У нас стихійна шльопкувата влада разом з стихійними журнашлюхами які їм сраку лижуть.
   
Віталій 15 сен 2018 ответить
До Зімбабве: Ви би пожили поруч з Ковальською, коли о четвертій ранку під вікнами їздять машини, стукають ящиками та базарники сваряться за місця... Тоді би подумали хто шльопкуватий влада чи такі кабанє, як ви.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/