ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

НА ЧИСЕЛЬНІ ПРОХАННЯ ЧИТАЧІВ, ПУБЛІКУЮ ДОКУМЕНТИ
       Останнім часом, у своїх коментарях, багато хто просив оприлюднити документи, стосовно УТМР, та конфлікту що виник довкола водойм, у нашому регіоні.  

        Усіх документів дуже багато, тому я вирішив показати широкому загалові лишень самі Н цікаві, на мою думку, люб’язно надані мені людьми, що не байдужі до згаданої ситуації.

        Приємного вам перегляду.

 

 

 

                                                                                             Сергій РапопортСоздан 23 авг 2018  Комментарии       
Всего 14, последний 4 мес назад
мислтвець 23 авг 2018 ответить
зробіть з більшим розширенням прочитати неможливо
Небайдужий 23 авг 2018 ответить
На Фото два зразка липових незаконних адмін протоколів які Кузьменко складав на мисливців, Таких лип аж 68 штук.Всі невстановленого зразка нереестровані і т.д.Тобто наявні ознаки криміналу з боку Кузьменка.На другому фото Вирок Дрогобицького суду який визнав Кузьменка браконьером і що він підробляв документи а саме відстрілочні карточки і привласнив 16 тис.гр мисливців На той час то були великі гроші.Вирок суду нічого не змінив і Кузьменко продовжив чорну справу.На сьогодні вже привласнив мільони Ваших коштів, за один тільки місяць 2017року в спілці з областью і іньшими членами злчинного угрупування привласнив вже 380 млн. гр.Апетит росте.Тільки ми самі мисливці можемо вивести шахрая на чисту воду-здавши наши документи в поліцію і визнати себе потерпілими.На останніх двох документах виставлені листи Погодження на користування водно болотними угіддями нібито для Дрогобицького УТМР.З печаткою це справжній ллист Дрогобицького Водгоспу в якому Кузьменкові розяснено що Водгосп не в праві погоджувати будь які водні обекти так як це тільки право сільрад.На другому документі сфабрикований Кузьменком за тими ж номерами і підписью директора лист яким нібито Водгосп погоджуе полювання на 18 озерах на землях 18 сільрад.Таких водойм неіснуе ні в природі, нв на обліку Водгоспа ні сільрад.Тобто лахотрон.Але по цьому липовому погодженню за великі гроші Кузьменко отримав певні мисливські угіддя в користуванні де продовжуе лохотрон видае всім підроблені ніде не реестровані документи.У мене порада до автора статті -взяти інтервью у директора Водгоспа і також подати його на сторінках газети по ціх липах.А Кузьменкові також пропоную виставити документи де Афанасьев захоплюе Крим чи іньші землі, зразок адмін протоколів на нього-раз ви його затримували і вказуете в статті.Інакше все це бла, бла ,бла і наклеп на людину. Також прошу надрукувати Ваше звернення і хто його підписав, про те що Афанасьев захопив КРИМ.Може поржем з цього, а може подумаем що Вам пора вже на дурку і в тюрягу-це вже точно.
Мешканці села Унятичи 24 авг 2018 ответить
По браконьєрству на озері Унятицькому за 11.08.2012р екологія оштрафувала тих мисливців, що там полювали.На розборки і захист Дрогобицького УТМР в екологію Кузьменко не поїхав, бо наложив у штани і заявляе що хворий.Замість себе відправляв Гайдима, але той не дурний і відмовився їхати бо мае ліве посвідчення егеря і переживав що його там повяжуть.Послали найдурнішого Ячечака, який як член Ради не мав лівого посвідчення і мав захищати чест Дрогобицького УТМР.Замість документів яки би підтвердили законність полювання на Унятичах горе мисливці і Ячечак на пальцях і на мігах намагалися умовити екологію що вони полювали законно.Коли їхня дурня не пройшла, по проханню Кузьменка вони написали скаргу на екологіюі побачимо що з того у них вийде.Знову Кузьменко за рахунок дурнів мисливців хоче вийти сухим із води, а оштрафовані мисливці замість виставлення притензій Кузьменкові за шахрайство і повернення ім коштів зайнялись спасінням Кузьменка.Прапор ім в руки.Мало їх оштрафували-дали всього 170гр, розуміючи що вони стали заручниками афери Кузьменка, але хай ідуть полюють далі, тоді штраф буде більший і конфіскація зброї Може тоді дійде.
Небайдужий 24 авг 2018 ответить
Порада мисливцям.Вивчивши мисливське законодавство і зрозумівши що всі мисливці Дрогобичини стали заручниками шахрайства і злочинів з боку Кузьменка.Поки правоохоронні органи щось зроблять з Кузьменком пройде багато часу.Він мае гроші і відкупится-чи не так а ви з підробленими його документами будете страдати і відповідати.Щоб цього не було, якщо не хочете здавати їх в поліцію, сховайте їх подалі і полюйте в угіддях Кузменка без його документів по мисливському квитку і білій карточці.Тільки екологія може Вас оштрафувати і то на 170 гр.Це краще чим платити шахраю 1500гр і ще потім штраф і т.д.Зброю екологі не буде вилучати.Поліція теж, бо ви маете документи на зброю.Кузьменко і його банда вне закона і не мають права ні складати на вас протоколи ні будь що у Вас вилучати.ЯК тільки Вони до вас будуть чиплятися сміло викликайте на них поліцію.Вони живуть за Ваші гроші і зауважте полюють на Ваший землі не сплачуючи ніякого податку за користування Вашою землею, хоча закон чітко передбачае що Кузьменко кожній сільській Раді мае платити податок за користування землею.Він плотить але в кішеню голови сільради і всі голови сільрад також вас дурять і ці гроші ложать собі в кішеню.Не будете платити гроші шахраю-відчуете себе вільними людьми і самі створите у себе в селі товариство і не треба Вам шахрая Кузьменка, чи не так.
Андрій 24 авг 2018 ответить
Ми звертаемося до Кузьменка і до Миколи Гука, де ваши документи, протоколи і відео-брехачи нещасні. Ви навіть як шизофреники переплутали фамілію Аксенова який прийшов до влади в Криму і звели такий наклеп на Афанасьева що він захопів Крим, захоплюе Унятичи, Навошичи, Волощу, це ж треба таке нафатазувати.Невже ви думаете це Вам так минеться як і брехня про крадіжку шутру.Де відео це -брехуни ви і підлота.Особливо брехун Гук, а ще називае себе журналістом, а не знае хто захопив Крим.
Мисливець 24 авг 2018 ответить
У нас в Грушіві нема дійсно водного обекта на 89,3 га це знають всі.Це явний бред і витівки Кузьменка Стаха. Я також добре знаю як мисливець і рибак наш район і ні одного водного обекта які намальовані Стахом на цій підробці я не знаю.Садити треба цього Стаха за такі речи.Більше я йому не дам ні копійки і буду посилати його нахер як злочинця.
мешканець Дрогобича 24 авг 2018 ответить
Чомусь всі мовчать, що крім визнання судом Кузменка браконьером, він ще 7 разів притягувався до адмін.відповідальності , але як з гуся вода-далі керуе браконьерством.Давайте Гука попросимо пояснити нам як він призначив Кузьменка з семірічною освітою по підробленому діплому про вищу освіту директором ринку і як допоміг йому стати депутатом міської ради по підробленому діплому.Написав таку гарну статтю про білого Кузьменка, то нехай підтвердить чи заперечить мої слова і надрукуе диплом Кузменка про овіту -будь який.А ми дамо йому оцінку.Не буде діплома- значить вони обое шахраї чи не так.Відмовок не може бути. Давай диплом.
cumackiyshlyah 24 авг 2018 ответить
Громадянин капітан друного рангу, даруйте, товаришом після всього не можу Вас назвати. З ким Ви зв'язались? Позор для офіцера Радянського флоту.
Михайло 27 авг 2018 ответить
В цю суботу банда Кузьменка Напала на двох мисливців, забрала зброю, документи, гроші і склала липові адмінпротоколи, представлялися держслужбовцями.Мисливці викликали поліцію і ті вже вилучили зброю, документи у Кузьменка і повернули мисливцям.Своїми діями банда пошкодила зброю, викрала гроші і зараз мисливці подали про це заяви в поліцію.Скоро покажуть відео боевик про цю подію.
МЕШКАНЕЦЬ СЕЛА ГРУШІВ. 27 авг 2018 ответить
кУЗЬМЕНКО ОБНАГЛІВ ДО КРАЮ, ВІДІБРАВ У МИСЛИВЦЯ ТЕЛЕФОН СТЕР ЧАСТИНУ ВІДЕО І РАЗОМ З СВОЇМИ БАНДИТАМИ СКОЇЛИ ГРАБУНОК СТ.186.Ч.2 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ.
Небайдужий 27 авг 2018 ответить
Питання до злочинців Кузьменка і Гука. де Ваші документи на прово користування угіддями.Де справжня карта угідь.Де Ваше брехливе відео про Волошина, де копії протоколів на Афанасьева, де липовий диплом про освіту Куьменка.Що підлота не надоїло брехати на людей.Чому ні на одному озері в районі нема вивіски, що це угіддя Вашого УТМР.А тому нема- що ні одної водойми за УТМР не зареестрована-хоч би як Ви не брехали мисливцям.
Мешканець с.Волоща. 27 авг 2018 ответить
Липовими протоколами Кузьменко хай підітре собі задницю.Адмін протоколи складав на хлопців злодій і браконьєр Данилків-липовий громадський егерь, якого пригрів Кузьменко після того як сам зловив його на браконьерстві.Тобто банда зібралася ще та.До того Данилків крав свиней у селян і вже туші продавав в Самборі де його спіймали і побили.Ще та скотина.Екологія вже знае за подвиги Кузьменка і нехай він пояснюе чому хворий був на полюванні в суботу , а на вимогу допустити до перевірки пояснював що був хворий.Брехло старе. А ті липові протоколи вони навіть не можут ніде передати бо липа, і ніхто хлопців до відповідальності за те не притягне.Зате саме на себе ці горе бандіти написали вже знову пару кримінальних статей.Молодці придурки.
Небайдужий 27 авг 2018 ответить
Я вже дивився відео за суботу.Кузьменко і Грушка влетіли на повну.Це треба ж бути такими дурнями щоб під крики я держслужбовец УТМР відбирати у мисливців внагляк зброю, документи, гроші.Вся банда Кузьменка явно залетіла, але за великі гроші напевно знову відкупиться.Це вже відбуваеться роками, за останні дні Кузьменко ще склав 16 липових протоколів і ніхто не знае де Кузьменко їх дів, бо вони не поступали ні в поліцію ні в екологію, а виходить що Кузьменко знову розвів людей і здер з них гроші.Потерпілі відгукніться і звертайтеся на бандита Кузьменка в поліцію -він же Вас прграбував.
Микола 27 авг 2018 ответить
Пограбування відбуваються по такій схемі.Липові иегеря і сам Кузьменко складать липові адмінпротоколи яки не мають права складати , вилучають зброю, документи, страшать мисливців, рибалок, кличуть до себе в кабвнет і починаеться розводілово на гроші.Коли залякиний мисливець чи рибак сплачуе певну суму, липовий протокол зникае, тому їх і нема там де вони би мали бути, їх облік не ведеться і ніхто Кузьменка не контролюе.В державі бардак і Кузьменко за гроші купив і поліцію і прокуратуру.Тому йому і вдаеться дурити людей бо більшисть не вірить владі і не хоче звязуватися з Кузьменком.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/