ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ПОСТРІЛ НА ОЗЕРІ
 

     Вчора з ранку на водосховищі, поблизу села Унятичі, Дрогобицького району, пролунав одинокій постріл. Про це місцеві жителі, що їм давно вже надоїли пристрасті довкола згаданої водойми, відразу ж повідомили відповідні органи. Реакція останніх була миттєвою: Група у складі представників різних державних структур та 

громадських організацій, відразу ж виїхала на місце події.

 

        Втішає той факт, що не було масового не законного полювання, до якого дехто закликав у своїх коментарях, на порталі «Дрогобич Інфо». Тому сенсу перебувати поблизу водосховища не було і група вирушила по інших водоймах.        Горе-стрілець накивав п’ятами так швидко, що його годі було впіймати. Та – дідько з ним, нехай собі біжить, для здоров’я корисно.

        По дорозі, підчас проведених перевірок, у місті Самбір було вилучено у продавця на базарі сорок метрів забороненої для продажу рибальської сітки, про що був складений і скерований до суду відповідний протокол.

        Також були виявлені незначні порушення у магазині, де торгують живою рибою, продавець і власник були про це попереджені і пообіцяли у короткій термін виправити недоліки.

        А от на річці Дністер, нас чекали неприємні сюрпризи: спочатку ми виявили двох хлопців, що вирішили собі порибалить за допомогою «павука»(забороненого в Україні засобу риболовлі. Правда , треба віддати затриманим належне: Вони повністю визнали свою провину та пообіцяли більше не чинити таке неподобство, вони навіть добровільно випустили весь улов.  

        Нажаль згадані хлопці, були не одинокі. Тому до вечора багажник машини на якій ми приїхали був вщент наповнений вилученими «павуками».  

        Під час проведеного заходу, була також зібрана цінна оперативна інформація, що допоможе в майбутньому запобігти браконьєрству на теренах Львівщини.

        У найближчій час, вашій увазі буде надано відео, де будуть показані кадри з описаних у даній статті подій. Чекайте.

                                                                                                                      Сергій РапопортСоздан 19 авг 2018  Комментарии       
Всего 15, последний 5 мес назад
Станислав Кузьменко 19 авг 2018 ответить
Уважаемые охотники.Отвечаю на ваши вопроси.Я признаю, что сделал небольшие ошибки относительно Вас.но они не должни повлиять на деятельность нашой УТМР.Прошу всех охотников которим я видал документи здать их мне для видачи нових.Всем кто здаст их будут возвращени деньги за трудоучастие.Также надо написать заявление про вступление в РО УТМР, которие Ви раньше не писали.Но ето не главное.Надо с Вашей помощью отстоять честь нашего УТМР.Как мне доложили наши члены и как вы видели на видео рибинспектор Афанасьев захватил наш Крим, есть главним сепаратистом,прикриваетса учасником АТО, а на самом деле хочет захватить кроме Крима-еще наши угодья которие нам всегда принадлежали по праву.Ми подготовили обращение к президенту, в ООН и будем требовать от всех чтоби Афанасьев вернул нам Крим.Недопустим захват наших земель.Хотя сейчас озеро Унятицькое закрито для охоти я думаю с Вашей помощью снятия запрета ы ми добьемся чтоб главного нашого сепаратиста арестовали ы тем самим отстоим нашу честь.
Андрій 20 авг 2018 ответить
Мисливці- що за ахінея від нашого голови УТМР. Куди ідти-, за що будемо воювати. за нього чи за Унятичи.Якщо знову писати заяви то де ж наші попередні заяви про вступ в УТМР.Виходить що наших заяв на членство ніде нема і він цього боїться.Мені цікаво де ж я теж стою на обліку як мисливець.А повертати гроші він буде за цей рік чи за всі роки.Сума набігае чималенька.А що за бред з Кримом і при чому до нас сепаратисти. Я мислю що Кузьменко придумав здачу документів для того, щоб ми їх здали , йому, він відкупиться від нас і у слідства не буде доказів тоді проти нього. Пропоную поторговатися і якщо він нас розводив роками, то давайте і ми його -кожний розведе на крупну суму. Наші документи вже не підробка а товар який я буду обмінювати у нього на бабло. ЯК вам моя пропозиція.
Горбатий 20 авг 2018 ответить
А Гайдима своего даш нам на сєдєниє?
Горбатий 20 авг 2018 ответить
А як ти гад Кузьменко свою брехню, на порядних людей, в судах виправлятимеш?Нема кому твої глаза на жопу твою натянуть.
Руслан 20 авг 2018 ответить
Шановний автор статті де фото знищення браконєрських засобів лову??! Знову так звані "єгера" роздадуть все своїм друзям які є справжніми браконєрами, а такзвані "єгера" - вони є їх покровителями. Такий "баспредєл" був і буде ще напевно довго. Сумно...
   
cumackiyshlyah 21 авг 2018 ответить
Знищення не законних засобів лову проводиться у присутності комісії, після рішення суду, по данній справі і виходу строку відведенного на оскарження, і документується окремим актом(можливо ще й фото та відеоз'йомкою). Автор статті був присутній при вилучені, а оскілки суду ще не було, то і фото знищення засобів не законного ловк зробити було не можливо.
Іван 21 авг 2018 ответить
До відома мисливців.В газеті Дрогінфо було передруковано статтю про Відкриття полювання, але після критичних коментарієв на адресу Кузьменка і після його відповіді на питання-щоб спасти Кузьменка Дрогінфо зняло статтю з друку.Така позиція редакції нам незрозуміла.Напевно Кузьменко добре за це заплатив.
Федір 21 авг 2018 ответить
Іншого підходу ми не очікувли.
Іван 21 авг 2018 ответить
Після мого коментаря про Дрогінфо-знову зявилася на сайті стаття про Полювання.Може Кузьменко не доплатив.Ходили мисливці До Кузьменка за своїми грошима і знову облом.Кузьменко забирае документи, а гроші не віддае-розводить( що вже на майбутне не буде брати за трудоучасть), головне для нього це зараз видурити від нас наші документи, переживає що вони попадуть до поліції чи екології.Егеря його десь пропали, гаврилич вже теж не егерь.Виходить що все правда про його шахрайство, але він замітае сліди.
Андрій 22 авг 2018 ответить
Ще одна інформація по Кузьменко для рибаків.Всі рибаки яким він видав рибалськи квитки з логотипом УТМР можуть сміло викинути їх в мусор бо вони підроблені і ніде не діють бо Дрогобицьке УТМР не мае в користуванні ні одного водного обекта.Для перевірки можете шукати де хочете водні обекти які закрвплені за Дрогобицьким УТМР і не найдете.Я звонив в рибний патруль і вони мені підтвердили цю інформацію.Так що стаемо в чергу і вимагаемо від Кузьменка повернення наших грошей, або здаемо липові квитки в поліцію, поки нас з ними не повьязали із-за цього шахрая.
Мешканці села 22 авг 2018 ответить
Мешканці села Унятичи просять автора статті надрукувати хочь якісь офіційні документи які би підтверджували шахрайство та підробку документів по полюванню та рибалству з боку Кузьменка.
cumackiyshlyah 22 авг 2018 ответить
Автор статті нікого ні в чому не звинувачує, с викладає факти.
123 23 авг 2018 ответить
Кузьменко і Гайдим – не браконьєри,

а Волошин – брехун і провокатор!

26 квітня газета «Галицька Зоря» оприлюднила матеріал «Особливості дрогобицької риболовлі, або Як затримали голову Дрогобицької УТМР на браконьєрстві».

У цій публікації звинувачено: голову Дрогобицької РО УТМР Станіслава Кузьменка - в шахрайстві та браконьєрстві; старшого єгеря товариства Василя Гайдима - в браконьєрстві; нашу мисливську організацію принижено, названо створеною «в порушення статутів і законів»…

Хочемо зразу заявити: всі описані в газеті звинувачення, що стосуються Дрогобицької РО УТМР та її посадових осіб Кузьменка і Гайдима – не відповідають дійсності, ніким й нічим – ні свідками, ні документами – не підтверджені, є вигаданими, брехливими і провокаційними.

Нам приємно, що чимало людей після публікації цього наклепу, дзвонили в УТМР і висловлювали підтримку нашій організації. Ніхто й на йоту не мав сумніву, що дана публікація є провокацією. Станіслав Кузьменко, який цього року відзначає своє тридцятиліття на посаді голови УТМР, людина знана і шанована не тільки на теренах Львівщини, він завжди був безкомпромісним до браконьєрів, зариблював водойми, дбав за збільшення в мисливських угіддях чисельності звіра, качок та гусей, відстоював право членів товариства на власні угіддя, якими неодноразово хотіли заволодіти численні рейдери та пройдисвіти…

Нас не дивує, що цю брехливу інформацію подав газеті голова ГО «Львівська-80. Старобельск» пан Віталій Волошин. Ця особа і раніше не відзначалася чистоплотністю - у членів нашої організації збереглося відео затримання пана Волошина 24 серпня 2014 р. під час незаконного вантаження ним гравію з річки… Можливо пан Віталій вважає, що тепер, після того, як він побував в АТО, він має право на вседозволеність – брехати про всіх і вся, обзивати людей ушльопками та браконьєрами, встановлювати скрізь свої правила і… користати?

Чим же тоді такі ветерани АТО відрізняються від бандитів та пройдисвітів?

Серед членів нашого товариства мисливців і рибалок є чимало ветеранів АТО, які, між іншим, побували в пеклі війни, були ранені і контужені, але ніхто із них не вибиває собі привілей в товаристві і не вищиться над іншими людьми – це люди честі й гідності.

До речі, саме утемееровці-атовці звернули увагу на дві речі в брехливій розповіді Волошина. Перше, чому в назві його організації українське місто «Старобільськ» написане на російський манер? На догоду сепарам?

І ще одне. Чи не пора Службі безпеки України зацікавитися діяльністю цієї організації – звідки у колишніх атовців взялися для охорони водосховища дрон та тепловізори, якими ті вихваляються на сторінках «Галицької зорі»? На війні ці речі могли би спасти не одне життя українським воїнам. На жаль вони нині служать аферистам, задовольняють їхні амбіції та апетити…

Вимагаємо від редакції надрукувати це спростування, а також розмістити на шпальтах газети підготовлений матеріал про наше бачення ситуації навколо Унятицького водосховища «Як авантюристи на Дрогобиччині захоплюють Унятицьке водосховище».

Члени ради Дрогобицької РО УТМР: Ігор Снятинський, Петро Кузів, Григорій Білий, Тарас Нечипір, Роман Костишин, Володимир Ячичак, Михайло Гаврилич, Мирон Давидяк, Богдан Крайник, Петро Костирко, Сергій Пенс, Василь Данилків

***

Як авантюристи на Дрогобиччині захоплюють Унятицьке водосховище

Час, у якому живемо, жахливий – торжествує хамство і вседозволеність. Закон - на маргінесі. Люди – ще далі…

Це сьогодні засвідчують сотні наших громадян. Серед них і Станіслав Кузьменко – голова Дрогобицької РО УТМР. Мисливські угіддя товариства ще у 2012 році хотіли прибрати до своїх рук окремі керівники району та депутати. Для бізнесу. Тоді не вийшло – члени товариства вчинили спротив і таки домоглися від обласної ради закріплення мисливських угідь за товариством на наступні 15 років. Серед цих угідь є водні об’єкти – унятицьке та новошицьке водосховища, ставки в селі Волоща. Погодження на ведення полювання на цих угіддях товариство отримало від Дрогобицького управління водного господарства, яке має державний акт на користування землею під Унятицьким водосховищем, та від Волощанської і Бистрицької сільських рад. Саме ці водні об’єкти у 2017 році намірилась прибрати до своїх рук та нажитись на них у незаконний та авантюрний спосіб громадська організація «Львівська-80. Старобєльськ». Заснували її троє осіб. Статутний фонд – 0 гривень. Голова – ветеран АТО Василь Волошин. До недавнього часу про цю особу мало хто знав. А ось його заступник – людина на Дрогобиччині «знана». Річ - про Ростислава Афанасьєва. Він, колишній офіцер міліції, у 1992 році застрілив беззбройного хлопця. І це йому зійшло з рук – довів, що був при виконанні службових обов’язків і начебто зброю застосував правомірно. Проте згодом з правоохоронними органами йому довелось попрощатись – був затриманий на хабарі і відсидів у в’язниці п’ять років…

Сьогодні колишній хабарник Афанасьєв роз’їжджає Львівщиною на престижному автомобілі з написом «Антикорупційне бюро України». На людей це має магічний вплив – великий начальник! Насправді це «антикорупційне бюро» до боротьби з корупцією не має жодного відношення. А ще він прилаштувався громадським інспектором з рибохорони Львівщини – місце, як кажуть, хлібне… Тут і свої замашки має змогу реалізувати – колишнього воїна АТО Андрія Штереба і його товариша минулого року ранньою весною звинуватив у браконьєрстві, визув з чобіт і наказав йти босоніж по воді та болоті…

Можливо така садистська поведінка й вітається Львівською рибінспекцією – Афанасьєв знову отримав корочку громадського діяча…

Рідною для Афанасьєва стала й ГО «Львівська-80. Старобєльськ». Звичайно, до АТО він не має жодного стосунку, але зате розуміється в рибі… Афанасьєв скрізь називає себе заступником голови організації і використовує її імідж на власну користь – намагається прибрати до своїх рук спочатку Унятицьке водосховище, а згодом і водні об’єкти в селах Новошичі і Волоща. Щоб ці плани здійснити, Афанасьєв найперше вирішив скомпрометувати Дрогобицьку районну організацію УТМР та її голову Станіслава Кузьменка. Річ у тім, що названі водні об’єкти є мисливськими угіддями УТМР. Спровадити з цих угідь мисливців і взявся Афанасьєв. Почав писати скарги на Кузьменка та РО УТМР в різні впливові інстанції – в правоохоронні органи, екологічну інспекцію, управління лісового господарства, антикорупційне бюро…

У всіх листах-скаргах одне і теж: Кузьменко незаконно організовує полювання на водоймах в селах Унятичі, Новошичі та Волоща і на цьому наживається…

Коли різні інстанції провели перевірку викладених Афанасьєвим фактів, відповіли йому, що організація полювання Дрогобицькою РО УТМР відповідає чинному законодавству, Афанасьєв почав скаржитись вже на всіх перевіряючих … І цим скаргам, здається, не буде кінця-краю…

Але ці скарги – не головне. Аби захопити Унятицьке водосховище, Афанасьєв вдається до конкретних дій. У квітні 2017 р. він разом з іншими членами організації показово зариблює водойму в с. Унятичі. Робить це в незаконний спосіб – без погодження і дозволу власника водосховища – Дрогобицького управління водного господарства. Сюжет про зариблення викладається в Інтернет. Подається ця подія як благо для рибалок і відпочиваючих на водоймі: прийшли добрі хлопці і випустили в водосховище до півтони малька – нехай росте і ловиться всім на радість…

Через півроку усі рибалки відчули на своїй шкурі що то за «радість»… Але про це згодом.

Незаконне зариблення водойми було лише першим кроком до її захоплення. 19 червня зариблювачі отримали перший офіційний документ щодо водойми в с. Унятичі. Підписав його сільський голова Михайло Матолінець. У ньому лише одне речення: «Розглянувши звернення ГО «Львівська-80 - Старобєльськ», Унятицька сільська рада погоджує проведення рибно-господарської діяльності в Унятицькому водосховищі у відповідності до вимог чинного законодавства України!».

Про те, що цей документ є фількіною грамотою, підтвердить будь-який юрист. Сільський голова не має повноважень на видачу будь-яких погоджень на чужі об’єкти, адже балансоутримувачем водосховища, власником всіх споруд на ньому є Дрогобицьке управління водного господарства. Ця структура ще від 1979 р володіє Державним актом на право користування землею під водосховищем. І ніхто й ніколи цього акту не відміняв.

Оскільки дозвіл сільського голови був абсурдний і не дав Афанасьєву жодних повноважень – той за підтримкою звернувся до голови Дрогобицької райдержадміністрації. Чиновник, як свідчать матеріали в пресі, таку підтримку активістам лише пообіцяв, але не надав і не міг згідно чинного законодавства надати - водосховище призначено не для рибно-господарської діяльності, а для акумуляції повеневих та паводкових вод з метою захисту від підтоплення сіл, розташованих нижче по течії р. Бар, а саме: Лішні, Рихтичі, Михайлевичі.

Проте й це не зупинило Афанасьєва та його однодумців від намірів контролювати водосховище та його біоресурси. Уже в серпні Афанасьєв самочинно почав хазяйнувати на водоймі - обходив всіх мисливців і забороняв їм полювати на пернату дичину, погрожував штрафами, викликав навіть поліцію на водосховище. Правда, остання жодних порушень за мисливцями не зафіксувала. Не зумівши спровадити з водойми мисливців, Афанасьєв продовжив писати на них кляузи у всі ймовірні інстанції. На поліцію, що не виявила порушень, – також.

А у жовтні на деревах та об’єктах водойми були розвішані оголошення. Ось їхній зміст: «Згідно погоджень Дрогобицької райдержадміністрації та Унятицької сільської ради про закріплення водосховища «Унятицьке» для проведення любительсько-спортивної рибалки за ГО «Львівська-80-та. Старобєльськ» (учасники АТО)…, на яку покладено обов’язок охорони рибних запасів водойми, зариблення, підтримання санітарного стану та контроль за дотриманням правил рибальства. З листопада 2017 р. наказом №1 по ГО «Львівська – 80-та. Старобєльськ» на підставі «Порядку» рибалка на водоймі дозволена тільки по відловочним карточкам встановленого зразка. Загальний контроль за дотриманням правил рибальства покладено на Львіврибохорону та діючий на водоймі громадський пост рибохорони. Додаткова інформація за тел.: (097) 012-22-78, (067) 314-36-46»

Що значить це оголошення, рибалки усвідомили вже 1 листопада. До кожного з них підходив Ростислав Афанасьєв і вимагав сплатити кошти за риболовлю: 40 грн. з тих, що вудять з берега, а 60 грн. з тих, хто вудить з човна…

От тобі і вся турбота про водойму та рибалок – Юріїв день від ГО «Львівська-80. Старобєльськ» та комбінатора Афанасьєва!

Отут всі і забили тривогу – все життя люди рибалили на водосховищі безкоштовно, а тепер мають платити? Кому і за що, на якій підставі?

А рибалок ми заспокоїмо – не піддавайтесь авантюристам, ловіть рибу і відпочивайте на водосховищі безкоштовно. Право на це дає кожному з нас Водний кодекс України, відповідно до якого Унятицьке водосховище як технічна водойма не може використовуватись для рибогосподарських цілей, і на цій водоймі «загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин…) безкоштовно, без закріплення водних об’єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів».

Маємо надію, що буква Закону таки візьме верх над аферистами.

З повагою, члени ради Дрогобицької РО УТМР: Ігор Снятинський, Петро Кузів, Григорій Білий, Тарас Нечипір, Роман Костишин, Володимир Ячичак, Михайло Гаврилич, Мирон Давидяк, Богдан Крайник, Петро Костирко, Сергій Пенс Василь Данилків
Небайдужий 23 авг 2018 ответить
Всі підписанти цього памфлету е членами злочинного угрупування, а автор цього бреду всім нам відомий ГУК Микола.Замість того щоб надрукувати дійсно хоч один документ на свій захист намагаються набрехати на когось.Це іже у них всіх якась шизофренія.Дописатися до того, Що Афанасьев захопив Крим, а Волошин під час служби в АТО у Старобельську крав гравій з ріки Бистриця, це ж треба совість мати.Пропонуемо брехунам і шахраям надати підтвердження документальне про те що Афанасьев захопив КРИМ, надрукувати копію адмін протоколів на нього за браконьерство які складав КузьменкоС.Я., до речі не маючи на це ніякого права, а також надати відео про яке так наголошують брехуни-де Волошин краде гравій з ріки.Якщо на протязі доби не надрукують -то все це брехня і позор всій баньді Кузьменка разом з брехливим Гуком.Чи не так.Давай документи на підтвердження-досить обмовляти і лити грязь на всіх.Це ж треба мати стільки цинізму і підлості з боку Гука.М. щоб лити на людей таку брехню.
Андрій 23 авг 2018 ответить
Читайте нову статтю, де виставлені документи які підтверджують шахрайство, підробку документів та брехню Кузьменка і його захісникив-членів одної ж банди під назвою УТМР.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/