ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

«ДРОГІНФО» ЗАЙМАЄТЬСЯ ПЛАГІАТОМ
Плагіат — привласнення авторства на чужий твір або на чуже відкриття, винахід чи раціоналізаторську пропозицію, а також використання у своїх працях чужого твору без посилання на автора (Вікіпедія).

 

        Вчора мені зателефонував приятель, який повідомив мене про те, шо він читав мою статтю на порталі «ДРОГІНФО» http://droginfo.com.ua/content/view/8564/ . Цей матеріал був раніше опублікований мною на моєму сайті «Чумацький шлях»

 

 

 

https://cumackiyshlyah.io.ua/s2636505/vidkrittya_sezonu_polyuvannya_c

        Почувши новину, був вельми здивований:  не пам’ятаю, щоб будь-коли публікував на цьому ресурсі (мається на увазі «ДРОГІНФО» ) бодай якийсь написаний мною матерыал. Знайти згадану публікацію виявилось нескладно. Яке ж було моє обурення, коли я не побачив під публікацією ні посилання на «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ», де й була мною опублікована стаття,  ні власних ініціалів. Що є грубим порушенням авторського права.hi_zipsovane_svyato .

        Можливо хтось подумає, що в мене запитали дозволу (адже телефон та електронна адреса є на сайті «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ»?). А, можливо, ще й гонорар запропонували? А «фігу з маком».! Вони підло скопіювали мій матеріал, не повідомивши мене про це. А навіщо, вони ж «ДРОГІНФО»!!! А я 

хто? Так собі…

         Невже така «поважна» «інстанція» не володіє інформацією з приводу законодавства України? Думаю, що володіє, але вочевидь вважає, що закони писані на для них, а для «нижчих каст».

        Я вирішив не залишати без уваги подібне «свинство», а дати справі хід. Думаю, що відповідні компетентні органи розглянуть мої звернення і дадуть плагіаторам відповідні уроки гарних манер.

                                                                                                             Сергій РапопортСоздан 17 авг 2018  Комментарии       
Всего 6, последний 4 мес назад
окуліст 17 авг 2018 ответить
Автор уважніше придивіться, перш ніж писати дурниці. Окуляри надіньте якщо недобачаєте там в авторстві з самого початку стоїть посилання на ваш Чумний шлях.
cumackiyshlyah 17 авг 2018 ответить
Відповідь окулістові: К публікації на "Дрогвнфо"не вказаноавтора допису. По друге- немає чіткого посилання на джерело(тобто - на публікацію, що взято на сайті.
cumackiyshlyah.io.ua це псилання на ресурс, ані на статтю, і у автора теж інші ім'я та прізвище(вони вказані к статті, яку було запозичено з "Чумацького шляху". Саме це обурило автора статті. З публікації на Дрогінфо виходить, що автор статті це- cumackiyshlyah.io.ua. Повторюю ще раз : у автора статті іньші ім'я, прізвище, а також творчій псевдонім. І ще: автор вже давно користується кулярами, так що Ви порадили пізно.
олег 18 авг 2018 ответить
чумацький шлях вирішив собі підняти рейтинг з допомогою Дрогобич Інфо
cumackiyshlyah 18 авг 2018 ответить
Відповідь Олегові: Вочевидь все навпаки, "Чумацький шлях" не крав статті з "Дрогінфо",
cumackiyshlyah 21 авг 2018 ответить
Дрогінфо ніколи не вказувало на джерело посилання, що є грубим порушенням Закону. Ні російський засланий казачок Максимко Федис, ні його брателло Загородничок, на який зараз перереєстровано сайт, вочевидь добрим манерам не навчені. Кажуть, Кузьменко їм непоганий куш "відстєгнув", аби плагіатчики статтю зняли :)
до чум.шл. 05 сен 2018 ответить
дякую що піарите наш сайт і за ссилку тоже дякую . І за хороши настрій. пошукайте можливо є ще якісь порушення і напешіть ще одну статтю , не забутьте про ссилку. як що щось потрібно звертайтесь буду радий допомогти
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/