ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ ПОЛЮВАННЯ, ЧИ ЗІПСОВАНЕ СВЯТО?
 

 Відкриття сезону полювання це – незвичайний день, для кожного мисливця. Це - своєрідне свято, яке довго очікують, до нього серйозно готуються. Нарешті  11.08.1918 В Україні відкрито сезон полювання на пернату дичину. Традиційно мисливство на пернату дичину розпочинається у суботу першим пострілом о 18:00. Полювати дозволяється лише у вихідні дні. Здається, полюйте земляки у своє задоволення…  Але, нажаль, як і в цю «бочку з медом», цього разу потрапила… Ну що я про мед, ми ж за мисливців говоримо, а не за бджолярів.

        І так: до відділу оперативного контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області, поступив сигнал, що в районі озера, поблизу села Унятичі, Дрогобицького району чути постріли, прямісінько в місці, що було відведено під відтворюючу ділянку. Начальник відділу – Барабаш Микола Миколайович відреагував миттєво, особисто виїхавши на місце події, та взявши з собою групу, у яку попри працівників інспекції увійшли, ще представники інших організацій. Запросили також і мене. Подробиці у відео: https://youtu.be/5VaSD18V8SY

        Прибувши на місце події, ми дійсно почули постріли, а на протилежному березі побачили двох людей із зброєю і мисливським собакою, та ще одного чоловіка у човні, поблизу них(вочевидь він повинен був підбирати дичину, що падала у воду).  Повішаного напередодні оголошення, про заборону полювання, на місці не виявилось.

        На човні Представник екологічної інспекції та Ростислав Афанасьєв, відправились до побачених нами осіб по воді, я ж з другою групою вирушив вздовж берега. Відразу скажу, що поки ми дійшли, у двох мисливців, вже були вилучені документи для складання протоколів, і нам прийшлося йти до місця де вказані люди зупинились на відпочинок.

        Здивуванню моєму не було меж, там я побачив не матьорих браконьєрів, а звичайних людей, декого із родинами. Вони просто приїхали на відпочинок, як сказав один з них: «…поспілкуватись з природою, пополювати, трішечки, так щоб зварити юшку, та відсвяткувати відкриття сезону…» Ще хлопці пояснили, що коли проходили інструктаж, в організації, що видавала їм документи на полювання, їм казали що в цьому місці полювати можна. Дивує той факт, що людям не дали карти місцевості, з позначеними місцями де вони мають, а де не мають права полювати. Взагалі, на мою думку, на таку кількість людей, а їх там було чоловік п'ятнадцять, і єгеря могли би виділити, тоді такої прикрості би не трапилося.

      Коли Ростислав Афанасьєв, що представляв ГО "АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ", звернув увагу і та той факт, що документи у мисливців були видані Дрогобицької районної організації УТМР (Українське товариство мисливців і рибалок), що за його словами не мало права видавати дозвіл на полювання в районі даного озера, люди обурились, адже за видані документи вони заплатили гроші, скільки їм було сказано. Я особисто не сумніваюсь, що так воно все і було, бо на той час – вже встиг з більшістю з них познайомитись. Це учасники АТО, люди досить солідні та приємні у спілкуванні.

       Коли пристрасті затихли, мисливці сказали, що особисто в усьому розберуться, та підписали протоколи. Група Вирушила далі.

       Оскільки поблизу Унятич, більше ніхто не стріляв, ми попрямували в угіддя поблизу села Новошичі. Там працівники Державної екологічної інспекції, здійснювали перевірку документів у мисливців. Хочу зазначити, що люди сприймали таких гостей по-різному, один чоловік навіть – агресивно, але, коли він довідався, що саме від нього вимазалось, відразу ж надав необхідні документи, а агресія його кудись поділась.

        У мене викликав здивування той факт, що більшість з побачених мною документів містили слово : «пільговий», пояснити цей факт ніхто так і не зміг, але Ростислав Михайлович, пообіцяв розібратись з тим фактом, та надати вичерпну відповідь.

      Ще один цікавий факт: під час цього рейду ми познайомились з чоловіком, чий стаж полювання складав п’ятдесят два роки. Він з трьома дорослими онуками приїхав на полювання. Оце молодець. Ні пуху, ні пера вам, діду!!!

                                                                                                                                         Сергій РапопортСоздан 13 авг 2018  Комментарии       
Всего 20, последний 2 мес назад
Микола 13 авг 2018 ответить
Згідно рішення Львівської обласної Ради № 851 від 2013р.Унятицьке водосховище не надано у Користування Дрогобицькому УТМР, а тому всі полювання з 2013 року які там незаконно організовував Кузьменко е незаконними і люди які сплатили гроші за полювання та викінули гроші на вітер.Це називаеться шахрайство відносно мисливців і хай вони тепер виясняють чому їх теперь будуть карати за порушення правил полювання , а Кузьменко надавав їм підроблену ним Карту мисливських угідь УТМР яка виставлена на знімку і яку Кузьменко надав поліції.Дід мисливець будучи почесним членом УТМР згідно статуту УТМР не мав платитинв внесків ні за відстрілочні карточки, але з його слів Кузьменко взяв гроші за членські внескі і окремо, за відстрілочну карточку (разову) 110гр, видавши йому незаконну пільгову сезонну карточку Всеукраїнського УТМР, до якого Дрогобицька УТМР немае ніякого відношення, так як Дрогобицька УТМР створена Кузьменком особисто як засновником громадської організації.Тому всі мисливці Дрогобицької РО УТМР по вині Кузьменка давно вибули з рядів всеукраїнського УТМР і не мають там ніяких прав, а всі видані відстрілочні карточк е підробленими і тому вже проти Кузьменка порушено 7 крим. справ, але маючи гроші людей він поки що успішно відкупляеться.Всі егеря Дрогобицького УТМР липові і їхні посвідчення недійсні.Щоб знали всі мисливці-Громадських егерів не існуе в природі в УТМР.Всі обдурені мисливці в тому числі і дід мають право скористатися своїми правами і звернутися в поліцію за шахрайство відносно них з боку Кузьменка.Раджу всім почитати в інтернеті статті під назвою Дрогобицький УТМР.
Федір Петрович 14 авг 2018 ответить
Чи знає автор, хто такий Афанасьєв? Чи просто йому заплатили? І ще: де автора вчили української мови? Враження таке, що писав двійкар..
Тарас 14 авг 2018 ответить
Мисливці стурбовані і вже збираються іти до Кузьменка і виясняти , чому він їх направляв на озеро яке не е нашими угіддями.Виходить що ми залізли без дозволу в чужу хату.Сьогодні збираемося у Кузьменко -будемо вимагати документів які би підтвердили що ми не виноваті.А відстрілочні картки пільгові які нам дав Кузьменко це явно липові, бо не можемо ми всі бути пільговиками- будемо розбиратися як і за незаконну сплату в кішеню Кузьменка трудоучасті- а це 300гр.з кожного.додатково.Збираемося сьогодні.
boolmank 14 авг 2018 ответить
Було б дуже добре, якби до цього шедевру прикріпили скріни, копії документів про рішення Львівської обласної Ради № 851 від 2013р. А так, це черговий пронос афоні і ко)))) Думаю, не важко буде дізнатися про діяльність білого і пухнастого афоні. А мисливцям і рибалкам це буде уроком.
члени мисливського товариства Унятицьке 15 авг 2018 ответить
Я би назвав цю статтю так"Посадові особи Дрогобицького УТМР і Дрогобицького лісгоспу скоїли браконьерство на ставу в Унятичах. В 2012році рішенням Унятицької сільської ради № 105 водойма Унятицька була закріплена за мешканцями села які створили мисливсько-рибальське господарство Унятицьке.Тобто користувач всім давно відомий в тому числі і Кузьменкові.Не дивлячись на це, як злодій Кузьменко постійно організовуе провокаці і продае на наше озеро липові відстрілочні картки.Ось і вся правда.А зараз про героїв які е на відео.Екологія 11.08.2018р затримуе на нашому озері не простих бідних мисливців які розігрували по вказівці Кузьменко кінокомедію, а посадових осіб Дрогобицького лісгоспу-Паращака Васю заступника Лішняньського лісництва, тобто особу яка відповідає за охорону Угідь і добре знае хто користувач озера.Його помічники, в тому числі крикун і брехун Тарас разом з Кузьменко давно вибили в лісі всі кози, крадуть і продають ліс, частенько ночью промишляють на нашому озері.Це одна банда разом з Кузьменком.Ніхто з них не піде нічого виясняти до Кузьменка бо це тільки намагання уникнути відповідальності.Так шо Вася і Тарас не дуркуйте і не смішить людей про Вас бідних і затурканих.Ви злодії які залізли в чужу хату і маете за це відповісти. Екологія повинна покарати посадових осіб ціеї афери по самі яйця щоб не лізли більше до чужої землі.Директор лісгоспу теж повинен притягнути своїх до відповідальності за цей вчинок чи не так і провести лікбез по вивченню меж мисливськіх угідь.До речі до всіх помічників Кузьменка-можете ввести в інтернеті Рішення обласної Ради № 851 від 2013 року і може дійде до Вас хто браконьер і злодій.
Обдурені мисливці 15 авг 2018 ответить
Увага.Ми члени УТМР, яким настогидло шахрайство Кузьменка і здирство з нас грошей оголошуемо Кузьменка в розшук, 7 мислиіців подали заяви на нього і відкрили вже кримінальні провадження по ньому, але далі ніяких слідчих дій, а все тому що нам пояснюють в екології і в поліцїї що у Кузьменка буба в голові і він на лікарняному і згідно закону його величність ніхто не мае права турбувати. Згідно наших даних Кузьменко щоб уникнути відповідальності захворів надовго.Щоб допомогти бездельникам з поліції його виловити просимо всіх мисливців повідомити його місце перебування , та якщо він пересуваеться на машини то місце його знаходження. в коментаріях на сайт ціеї газети.
обдурені мисливці 15 авг 2018 ответить
По розшуку Кузьменка додатково повідомляемо телефон гарячої лінії Львівської екоінспекції 0322387370 де просити чергових передати місце знаходження Кузьменка нач. оперативного відділу п.Барабашу Миколі та на тел.102 для слідчого Дрогобицької поліції Білозерського Віталія Ярославовича
михайло 15 авг 2018 ответить
Для поліції і екології повідомлення. В цю пятницю наш хворий Кузьменко збирае у себе в УТМР свою раду, егерів -адвокати і будуть думати як уникнути відповідальності і як помішати перевірці.Берить його там і все.
Юрій 16 авг 2018 ответить
Я один змисливців член УТМР з 1991року яких Кузьменко в 2018 році пограбував та наніс мені збитків на 80 тисяч гривень.Останній разом з "єгерем" Гайдимом зфабрикували на мене липовий адмін протокол в якому вказали що затримали мене в Дрогобицькому р-ні с. Гирівка,де я будучи в салоні свого авто перевозив незачехлену зброю а тому скоїв незаконне полювання.В звязку з незаконністю та абсурдністю фабули протоколу (Гирівка це не село а вул.П.Орлика м.Дрогобич) лісгосп і екологія скасували цей протокол. Але по брехні Кузьменка С.Я. поліція у мене незаконно без перевірки, без протоколу,без дозволу суду вилучила на місці належну мені на законних підставах зброю разом з доволами.Тільки нещодавно через суд я скасував незаконне вилучення зброї по вині Кузьменка.Зараз чекаю пред'явлення обвинувачення Кузьменкові та визнання мене потерпілим.В поліції я дізнався що Кузьменко С Я шахрай ще той, та окрім всього видає мисливцям липові мисливські документи і таких як я є більше шести десятків на яких він разом із своїми "єгерями" склав незаконні адмін-протоколи. Хлопці пишіть заяви в поліцію,вимагайте повернення грошей за липові протоколи,підроблені для вас членські квитки,картки вкладенки,несправжні надруковані без обліку відстрілочні картки.Нехай заховає нас Господь від таких упирів,повірте я знаю що кажу.
Роман 16 авг 2018 ответить
Я теж звернувся в поліцію. з заявою на Кузьменка Відкрили справу, але поліція нічого не робить.Кузьменко наніс мені збитків на 20 тис. видавши мені липові підроблені документи.Як я узнав мене мисливця зі стажем 30 років він надурив як і вас всіх-ми не е в структурі всеукраїнського УТМР це обман Кузьменка.Всі наші збори, конференції недійсні, це обман.Ніхто його не вибирав на посаду він сам себе призначив.Дивіться реестраційні документи.Такого шахрайства я навіть не міг собі уявити. Всі ці роки ми платили гроші в кішеню Кузьменка.З мене досить.Закликаю всіх приеднуватися до нас і звертатися до поліції, вимагайтє повернення своїх грошей, і здавайте липові документи, бо вже Вас тоді будуть карати за їх використання.
Павло 16 авг 2018 ответить
Я теж мисливець зі стажем біля 30 років, та сама історія.Кузьменко мене розвів теж десь на 20 тис. Всі роки видавав мені липові документи на полювання.Я теж звернувся в поліцію і вимагаю покарання Кузьменка.Я хочу нормально полювати але не з липовими документамиі тому їх здав у поліцію.Приеднуйтеся і здавайте цю липу в поліцію.Ви не винні і тому ніякого покарання Вам не буде, але буде доказом щоб покарати Кузьменка.Бо вас всіх і так чекае перевірка і коли зловлять з липою в угіддях то може бути кримінал по вині цього шахрая
Іван 16 авг 2018 ответить
Я молодий мисливец, стаж з 2011року, взнав що мої документи липа, відстрілочні липа і це мене обурило.Я теж звернувся в поліцію з заявою на кузьменка.Я підрахував то Кузьменко мене розвів десь на 7-8 тис. я цього не подарую.
Михайло 16 авг 2018 ответить
Я теж маю стаж більше 30 років УТМР.Це я так думав.Але мій стаж і стаж всіх нас, хто нібито є в організації Кузьменка викреслив цей шахрай.Ми всі по його вині не маемо ніякого стажу, ніяких пільг, відстрілочні пільгові карточки що він видае е липові, бо вони можуть видаватися тільки пільговикам а не всім підряд, і всі отримані гроші мають обліковуватися а не іти в кішеню шахраю який навіть не платить податків, не надае нам статуту, меж мисливських угідЬ, положення про пільги і тому все це мене довело до білого кіпіння і я теж написаі заяву в поліцію і здав всі липові документи членський квиток, вкладинку до нього з незаконною проплатою трудоучасті, відстрілочні карточки.Дрогобицька УТМР є громадська організація, яку створив для себе Кузьменко і я не хочу бути учасником цього маскараду.Якщо комусь з мисливцям подобаеться платити гроші шахраю, полювати в чужих угіддях, з підробленими документами і чекати коли тебе повяже екологія і поліція, то будь ласка -дурнів в Україні не бракуе.Але мені смішно хлопаки що навіть менти, прокурорські роками сплачували шахраю гроші і всі мають відь нього підроблені документи-що ж вони будуть робити.Сміх та й годі. А як же найближчі друзі, Куми І свати Кузьменка яких він розвів і надурив.Я думаю, що нас чекають круті розбірки в середовищі нашого УТМР, бо навіть найблище оточення Кузьменка зараз почне його здавати.Тікайте П.Кузьменко з Дрогобича-поки не пізно бо не буде чим нам за всі нанесені збитки заплатити і не буде коштів навіть заплатити вашій дочки аліментів які Вас через суд намагаються спонукати платити.Мати такі кошти і не сплачувати дитині-це ще одна підла риса Кузьменка.С.Я.
Микола 16 авг 2018 ответить
Шукаете Кузьменка-погано шукаєтє-він ні який не хворий,лазить сьогодні по центру міста і іїздить на машині.
Мигаль Ярослав 17 авг 2018 ответить
я директор мисливсько рибальського господарства Унятицьке створене в 2012р. повідомляю що полювання на озері Унятицьке заборонено, а Дрогобицьке УТМР ніякого відношення до озера не мае, це з його боку браконьерство
голова сільради 17 авг 2018 ответить
Я голова Унятицької сільської Ради повідомляю для мисливців, що згідно рішення № 105 Унятицької сільради від 2012р. наші землі і озеро Унятицьке погоджені нами для користування Мисливсько-рибалському господарству Унятицьке і тому намагання Дрогобицького УТМР полювати на наших землях і озері незаконно і визнаеться як браконьерство.На даний час полювання на водосховищі Унятицьке заборонено для будь яких мисливців.
Андрій 20 авг 2018 ответить
Ідємо до Кузьменка за грошами.Він плотить за липові документи які нам надав і зараз хоче іх викупити , щоб вони не попали в руки поліції.Шахрай ще той./
123 23 авг 2018 ответить
Кузьменко і Гайдим – не браконьєри,

а Волошин – брехун і провокатор!

26 квітня газета «Галицька Зоря» оприлюднила матеріал «Особливості дрогобицької риболовлі, або Як затримали голову Дрогобицької УТМР на браконьєрстві».

У цій публікації звинувачено: голову Дрогобицької РО УТМР Станіслава Кузьменка - в шахрайстві та браконьєрстві; старшого єгеря товариства Василя Гайдима - в браконьєрстві; нашу мисливську організацію принижено, названо створеною «в порушення статутів і законів»…

Хочемо зразу заявити: всі описані в газеті звинувачення, що стосуються Дрогобицької РО УТМР та її посадових осіб Кузьменка і Гайдима – не відповідають дійсності, ніким й нічим – ні свідками, ні документами – не підтверджені, є вигаданими, брехливими і провокаційними.

Нам приємно, що чимало людей після публікації цього наклепу, дзвонили в УТМР і висловлювали підтримку нашій організації. Ніхто й на йоту не мав сумніву, що дана публікація є провокацією. Станіслав Кузьменко, який цього року відзначає своє тридцятиліття на посаді голови УТМР, людина знана і шанована не тільки на теренах Львівщини, він завжди був безкомпромісним до браконьєрів, зариблював водойми, дбав за збільшення в мисливських угіддях чисельності звіра, качок та гусей, відстоював право членів товариства на власні угіддя, якими неодноразово хотіли заволодіти численні рейдери та пройдисвіти…

Нас не дивує, що цю брехливу інформацію подав газеті голова ГО «Львівська-80. Старобельск» пан Віталій Волошин. Ця особа і раніше не відзначалася чистоплотністю - у членів нашої організації збереглося відео затримання пана Волошина 24 серпня 2014 р. під час незаконного вантаження ним гравію з річки… Можливо пан Віталій вважає, що тепер, після того, як він побував в АТО, він має право на вседозволеність – брехати про всіх і вся, обзивати людей ушльопками та браконьєрами, встановлювати скрізь свої правила і… користати?

Чим же тоді такі ветерани АТО відрізняються від бандитів та пройдисвітів?

Серед членів нашого товариства мисливців і рибалок є чимало ветеранів АТО, які, між іншим, побували в пеклі війни, були ранені і контужені, але ніхто із них не вибиває собі привілей в товаристві і не вищиться над іншими людьми – це люди честі й гідності.

До речі, саме утемееровці-атовці звернули увагу на дві речі в брехливій розповіді Волошина. Перше, чому в назві його організації українське місто «Старобільськ» написане на російський манер? На догоду сепарам?

І ще одне. Чи не пора Службі безпеки України зацікавитися діяльністю цієї організації – звідки у колишніх атовців взялися для охорони водосховища дрон та тепловізори, якими ті вихваляються на сторінках «Галицької зорі»? На війні ці речі могли би спасти не одне життя українським воїнам. На жаль вони нині служать аферистам, задовольняють їхні амбіції та апетити…

Вимагаємо від редакції надрукувати це спростування, а також розмістити на шпальтах газети підготовлений матеріал про наше бачення ситуації навколо Унятицького водосховища «Як авантюристи на Дрогобиччині захоплюють Унятицьке водосховище».

Члени ради Дрогобицької РО УТМР: Ігор Снятинський, Петро Кузів, Григорій Білий, Тарас Нечипір, Роман Костишин, Володимир Ячичак, Михайло Гаврилич, Мирон Давидяк, Богдан Крайник, Петро Костирко, Сергій Пенс, Василь Данилків

***

Як авантюристи на Дрогобиччині захоплюють Унятицьке водосховище

Час, у якому живемо, жахливий – торжествує хамство і вседозволеність. Закон - на маргінесі. Люди – ще далі…

Це сьогодні засвідчують сотні наших громадян. Серед них і Станіслав Кузьменко – голова Дрогобицької РО УТМР. Мисливські угіддя товариства ще у 2012 році хотіли прибрати до своїх рук окремі керівники району та депутати. Для бізнесу. Тоді не вийшло – члени товариства вчинили спротив і таки домоглися від обласної ради закріплення мисливських угідь за товариством на наступні 15 років. Серед цих угідь є водні об’єкти – унятицьке та новошицьке водосховища, ставки в селі Волоща. Погодження на ведення полювання на цих угіддях товариство отримало від Дрогобицького управління водного господарства, яке має державний акт на користування землею під Унятицьким водосховищем, та від Волощанської і Бистрицької сільських рад. Саме ці водні об’єкти у 2017 році намірилась прибрати до своїх рук та нажитись на них у незаконний та авантюрний спосіб громадська організація «Львівська-80. Старобєльськ». Заснували її троє осіб. Статутний фонд – 0 гривень. Голова – ветеран АТО Василь Волошин. До недавнього часу про цю особу мало хто знав. А ось його заступник – людина на Дрогобиччині «знана». Річ - про Ростислава Афанасьєва. Він, колишній офіцер міліції, у 1992 році застрілив беззбройного хлопця. І це йому зійшло з рук – довів, що був при виконанні службових обов’язків і начебто зброю застосував правомірно. Проте згодом з правоохоронними органами йому довелось попрощатись – був затриманий на хабарі і відсидів у в’язниці п’ять років…

Сьогодні колишній хабарник Афанасьєв роз’їжджає Львівщиною на престижному автомобілі з написом «Антикорупційне бюро України». На людей це має магічний вплив – великий начальник! Насправді це «антикорупційне бюро» до боротьби з корупцією не має жодного відношення. А ще він прилаштувався громадським інспектором з рибохорони Львівщини – місце, як кажуть, хлібне… Тут і свої замашки має змогу реалізувати – колишнього воїна АТО Андрія Штереба і його товариша минулого року ранньою весною звинуватив у браконьєрстві, визув з чобіт і наказав йти босоніж по воді та болоті…

Можливо така садистська поведінка й вітається Львівською рибінспекцією – Афанасьєв знову отримав корочку громадського діяча…

Рідною для Афанасьєва стала й ГО «Львівська-80. Старобєльськ». Звичайно, до АТО він не має жодного стосунку, але зате розуміється в рибі… Афанасьєв скрізь називає себе заступником голови організації і використовує її імідж на власну користь – намагається прибрати до своїх рук спочатку Унятицьке водосховище, а згодом і водні об’єкти в селах Новошичі і Волоща. Щоб ці плани здійснити, Афанасьєв найперше вирішив скомпрометувати Дрогобицьку районну організацію УТМР та її голову Станіслава Кузьменка. Річ у тім, що названі водні об’єкти є мисливськими угіддями УТМР. Спровадити з цих угідь мисливців і взявся Афанасьєв. Почав писати скарги на Кузьменка та РО УТМР в різні впливові інстанції – в правоохоронні органи, екологічну інспекцію, управління лісового господарства, антикорупційне бюро…

У всіх листах-скаргах одне і теж: Кузьменко незаконно організовує полювання на водоймах в селах Унятичі, Новошичі та Волоща і на цьому наживається…

Коли різні інстанції провели перевірку викладених Афанасьєвим фактів, відповіли йому, що організація полювання Дрогобицькою РО УТМР відповідає чинному законодавству, Афанасьєв почав скаржитись вже на всіх перевіряючих … І цим скаргам, здається, не буде кінця-краю…

Але ці скарги – не головне. Аби захопити Унятицьке водосховище, Афанасьєв вдається до конкретних дій. У квітні 2017 р. він разом з іншими членами організації показово зариблює водойму в с. Унятичі. Робить це в незаконний спосіб – без погодження і дозволу власника водосховища – Дрогобицького управління водного господарства. Сюжет про зариблення викладається в Інтернет. Подається ця подія як благо для рибалок і відпочиваючих на водоймі: прийшли добрі хлопці і випустили в водосховище до півтони малька – нехай росте і ловиться всім на радість…

Через півроку усі рибалки відчули на своїй шкурі що то за «радість»… Але про це згодом.

Незаконне зариблення водойми було лише першим кроком до її захоплення. 19 червня зариблювачі отримали перший офіційний документ щодо водойми в с. Унятичі. Підписав його сільський голова Михайло Матолінець. У ньому лише одне речення: «Розглянувши звернення ГО «Львівська-80 - Старобєльськ», Унятицька сільська рада погоджує проведення рибно-господарської діяльності в Унятицькому водосховищі у відповідності до вимог чинного законодавства України!».

Про те, що цей документ є фількіною грамотою, підтвердить будь-який юрист. Сільський голова не має повноважень на видачу будь-яких погоджень на чужі об’єкти, адже балансоутримувачем водосховища, власником всіх споруд на ньому є Дрогобицьке управління водного господарства. Ця структура ще від 1979 р володіє Державним актом на право користування землею під водосховищем. І ніхто й ніколи цього акту не відміняв.

Оскільки дозвіл сільського голови був абсурдний і не дав Афанасьєву жодних повноважень – той за підтримкою звернувся до голови Дрогобицької райдержадміністрації. Чиновник, як свідчать матеріали в пресі, таку підтримку активістам лише пообіцяв, але не надав і не міг згідно чинного законодавства надати - водосховище призначено не для рибно-господарської діяльності, а для акумуляції повеневих та паводкових вод з метою захисту від підтоплення сіл, розташованих нижче по течії р. Бар, а саме: Лішні, Рихтичі, Михайлевичі.

Проте й це не зупинило Афанасьєва та його однодумців від намірів контролювати водосховище та його біоресурси. Уже в серпні Афанасьєв самочинно почав хазяйнувати на водоймі - обходив всіх мисливців і забороняв їм полювати на пернату дичину, погрожував штрафами, викликав навіть поліцію на водосховище. Правда, остання жодних порушень за мисливцями не зафіксувала. Не зумівши спровадити з водойми мисливців, Афанасьєв продовжив писати на них кляузи у всі ймовірні інстанції. На поліцію, що не виявила порушень, – також.

А у жовтні на деревах та об’єктах водойми були розвішані оголошення. Ось їхній зміст: «Згідно погоджень Дрогобицької райдержадміністрації та Унятицької сільської ради про закріплення водосховища «Унятицьке» для проведення любительсько-спортивної рибалки за ГО «Львівська-80-та. Старобєльськ» (учасники АТО)…, на яку покладено обов’язок охорони рибних запасів водойми, зариблення, підтримання санітарного стану та контроль за дотриманням правил рибальства. З листопада 2017 р. наказом №1 по ГО «Львівська – 80-та. Старобєльськ» на підставі «Порядку» рибалка на водоймі дозволена тільки по відловочним карточкам встановленого зразка. Загальний контроль за дотриманням правил рибальства покладено на Львіврибохорону та діючий на водоймі громадський пост рибохорони. Додаткова інформація за тел.: (097) 012-22-78, (067) 314-36-46»

Що значить це оголошення, рибалки усвідомили вже 1 листопада. До кожного з них підходив Ростислав Афанасьєв і вимагав сплатити кошти за риболовлю: 40 грн. з тих, що вудять з берега, а 60 грн. з тих, хто вудить з човна…

От тобі і вся турбота про водойму та рибалок – Юріїв день від ГО «Львівська-80. Старобєльськ» та комбінатора Афанасьєва!

Отут всі і забили тривогу – все життя люди рибалили на водосховищі безкоштовно, а тепер мають платити? Кому і за що, на якій підставі?

А рибалок ми заспокоїмо – не піддавайтесь авантюристам, ловіть рибу і відпочивайте на водосховищі безкоштовно. Право на це дає кожному з нас Водний кодекс України, відповідно до якого Унятицьке водосховище як технічна водойма не може використовуватись для рибогосподарських цілей, і на цій водоймі «загальне водокористування здійснюється громадянами для задоволення їх потреб (купання, плавання на човнах, любительське і спортивне рибальство, водопій тварин…) безкоштовно, без закріплення водних об’єктів за окремими особами та без надання відповідних дозволів».

Маємо надію, що буква Закону таки візьме верх над аферистами.

З повагою, члени ради Дрогобицької РО УТМР: Ігор Снятинський, Петро Кузів, Григорій Білий, Тарас Нечипір, Роман Костишин, Володимир Ячичак, Михайло Гаврилич, Мирон Давидяк, Богдан Крайник, Петро Костирко, Сергій Пенс Василь Данилків
Мисливці 23 авг 2018 ответить
Супер.На захист Кузьменка Пішла тяжка Артилерія.Бувший мер Дрогобича Микола ГУК обіляе Кузьменка.Всі погані А Кузьменко не шахрай.Всім вже відомо Що співучасником злочинної діяльності Кузьменка е саме Гук.Від імені обдурених мисливців просимо автора статті провести свое розслідування і надрукувати документи які підробив Кузьменко чи будь хто.ЦІ два останні коментарі на захист Кузьменка е звичайним окозамилюванням для нас з метою перекласті вину на іньших.
Микола 12 ноя 2018 ответить
Екологіею закінчилася перевірка КУзьменка по Унятичах.Визнано Актом що Кузьменко браконьер і незаконно організовував там полювання.Тобто полювання там закрито. Матеріали перевірки скеровано у поліцію, прокуратуру і Львівську обласну Раду для приеднання матеріалів до крим. справ відкритих по Кузьменко.Слідство продовжуеться.Матеріали перевірки це цілий детектив і він скоро зявиться в інтернеті.Мова іде про найбільш спритного шахрая Кузьменка у нашому регіоні-впору писати детектив.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/