ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ВЕРТАЄМОСЬ ДО «КАЙДАШЕВОЇ СІМ’Ї»
        Псалмоспівець Цар Давид, про якого ми знаємо, переважно, завдяки Біблії у своєму псалмі 132, 1, писав: «Як то добре і як то гарно, коли брати живуть у згоді!». Ці рядки сповнені водночас туги за втратою зв’язків із близькими та рідними, а також надії на майбутню зустріч, і досі, через тисячоліття, не залишають байдужими нікого. Чоловік, що на момент написання тих рядків був відірваний від дорогих його серцю людей. Маючи тонку поетичну натуру, він тяжко переживав розлуку, та як ніхто розумів важливість добрих і теплих родинних стосунків. 

        У теперішні буремні часи, через брак робочих місць та інші життєві негаразди, тисячі наших співвітчизників змушені шукати кращої долі далеко від рідної домівки. Часто це призводить до жахливих особистих та родинних трагедій. Ось як у цій історії, яка надається Вашій увазі: 

        Ця родина вже знайома вам зі статті: 

 https://cumackiyshlyah.io.ua/s2633102/rodina_abo_j_shche_odna_kaydasheva_simya , та відео: https://youtu.be/uNq6TM7Gy6c . 

        Нажаль, з часу виходу того матеріалу мало що змінилося. Судовий процес з визнання заповіту батька на користь сина недійсним, затіяний донькою, надалі затягується. Спробую з’ясувати причини, поговоривши з учасниками цих подій.

        За роз’ясненнями з звернувся до однієї зі сторін конфлікту - пана С. З другою стороною, поки що поговорити не вдалося через те, що вона постійно проживає за межами України і на даний час в Україні відсутня. Те, про що я довідався – не втішає: зі слів брата, сестра надалі намагається створювати йому проблеми. Як на мене, конфлікт з часом лише поглиблюється, - сестра вперто не бажає йти на будь-які перемовини з братом, не дослухається навіть до рекомендацій адвокатів, які запевняють, що немає іншого способу врегулювати цей конфлікт, інакше як за столом переговорів (нехай навіть за їх участі).  Справа дійшла до того, що з метою скасувати у судовому прядку заповіт батька на користь сина, ця донька стараннями свого адвоката вибила рішення суду про витребування з лікарні історії хвороби батька (яку, до речі, лікарі відмовилися надати адвокатові на його вимогу з міркувань лікарської етики) з метою призначення уже покійному батькові психофізичну експертизу і спробувати визнання його недієздатним посмертно…

        На відео  https://youtu.be/uNq6TM7Gy6c  є кадри з батьками, зняті поліцейськими ще за життя. Так, це старенькі та хворі люди, але складають на мене враження цілком адекватних осіб (звичайно, що я не фахівець у відповідній галузі медицини).

       Додати до цього ще й аварійні відкриття і заміну замків вхідних дверей, перекриття газу і відключення води шляхом зняття й опломбування пристроїв обліку у квартирі, яка навіть після смерті батьків не перестала бути спільною і зумисною власністю…

        Можна додати ще й банальні сварки за фотографії (сестра без згоди брата винесла з батьківської хати фотографії дідуся та бабусі, сімейне фото батьків, що десятиліттями висіли на стіні, навіть дитячі фотографії брата, дбайливо збережені батьками у дитячому фотоальбомі… При цьому вона викинула на сміття свої весільні фотографії з першим чоловіком, дитячі фотографії спільних з ним власних дітей та інші родинні фото…).

       Складається враження, що справа тут навіть не у майні, а просто в бажанні якомога болючіше допекти свого опонента, перетворити його життя на пекло.

         Далі брат розповів, що свою поведінку сестра пояснює словами: «Я – громадянка Італії, захищена Італійською державою, в Україні роблю, що хочу, українські закони - мені не вказівка, а якщо щось, за кілька годин перетну кордон Європи, де мене ніхто не дістане… А хочете судитися зі мною – приїжджайте в Італію!.. Arrivederci…»

      Невже здоровий глузд не переможе? Невже любов не візьме верх над злобою та ненавистю? Скільки ще триватиме та безглузда боротьба?

 

                                                                                                        Сергій РапопортСоздан 06 авг 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/