ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ГОЛОДУВАННЯ В БРОНИЦІ
        Після віче, що вчора відбулося в Дрогобичі. Учасник бойових дій, герой – орденоносець, що пройшов на Сході України всі кола пекла, не погоджується з позицією броничан. Свій протест він вирішив висловити за допомогою голодування. Що ж спонукало цього чоловіка вдатись до такого кроку?

        Поки що я не можу точно сказати, бо довідався про це хіба вчора у пізно вечері, від працівників муніципальної варти. Хлопці мені розповіли, що Андрій Коваленко пішки прийшов на місце конфлікту, для того, щоб там голодувати. Саме так, на його думку, можливо розтопити лід у серцях жителів Брониці, щоб вони сіли за стіл переговорів, за для мирного врегулювання конфлікту, що виник через блокування сміттєзвалища.

 

 

 

                                                                                                   У селі Брониця, згідно з Вікіпедією, проживає близько тисячі мешканців. І це не є мало. Всі ці люди мають право на нормальне життя, та на висловлювання своєї думки, але що робити мешканцям вісімдесятитисясного Дрогобича? Хто скаже? Адже в один день, для Дрогобича були заблоковані водночас заблоковані всі найближчі полігони для вивозу сміття, а побудова заводу для його переробки потребує не мало часу і грошей, які, на теперішній час ідуть на оплату транспортних витрат, щоб возити відходи через цілу Україну.

        Маю надію, що здоровий глузд все ж таки переможе, і сторонам вдасця домовитись мирним шляхом.

 

                                                                                                         Сергій РапопортСоздан 30 июл 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/