ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ЯК ШКОЛЯРИКИ «ПРИВАТИЗОВУЮТЬ» ДРОГОБИЧ
        У четвер 26-го липня, я повернувшись зі Львова, де був у справах, за своєю звичкою, вийшов прогулятись зі своїми домашніми улюбленцями. Під час прогулянки ми помітили, як на вулиці М.Шашкевича зупинився автобус «ШКІЛЬНИЙ»(ВС 5646 ВТ), з якого просто «висипалися» дітваки, та стрімголов побігли на територію бувшого ЖЕК №4(вулиця Шашкевича, 9), прямісінько у ту його частину, де тепер знаходиться мотоклуб  «Lions MC», та музей фототехніки.. Мені стало цікаво, що стільки молоді водночас зацікавилось цим рухом, і я вирішив підійти ближче.

        Яким же гірким було моє розчарування, коли я побачив, що молоді люди зробили це з метою задоволення своїх природніх потреб, іншими словами - щоб попісяти.

       Я спробував поговорити, про причину такої поведінки з водієм автобусу. Він виявився єдиним дорослим, що там був. Нащо дуже некультурний  чолов’яга, грубо почав відповідати. Далі навожу відео у яке, з етичних норм увійдуть не всі частини описаної події: https://youtu.be/SYhTROEz1lA

        Як правило, автобуси з написом – «ШКІЛЬНИЙ» довозять дітей з району до шкіл, а ту що – до імпровізованого туалету в центрі міста? Нам мало, що Дрогобич тоне у смітті? Нас ще і сечею треба залити? А можливо то нас таким чином хоче « опустити» якісь кримінальний авторитет? А може за покликом тваринного інстинкту(інакше, як скотством таку поведінку не назвеш), вони помітили територію, яку тепер вважають своєю?Ті запитання я залишу відкритими.

        Маю надію, що прочитавши ці рядки, керівник підприємства, до якого належить автобус (він є на фото і відео), вживе необхідних заходів, що до покарання водія хама і повідомить про це. А також інші структури, що повинні слідкувати, за порядком у місті, не залишаться байдужими, та відреагують належним чином.

 

                                                                                                                          Сергій РапопортСоздан 28 июл 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/