ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

БРОНИЦЯ. ЗНОВУ КОНФЛІКТ
       Ми вже почали забувати про конфлікт, що виник через блокування сміттєзвалище у селі Брониця, дрогобицького району. Сміття потихеньку вивозиться…

       Але довго радіти нам не прийшлося. Сьогодні , з самісінького ранку, мені зателефонував один добрий знайомий, та повідомив, що на підступах до сміттєзвалища знову не спокійно. Я звернувся за роз’ясненням до працівників муніципальної варти(хто як не вони, зрештою повинні би були, щось знати). Дійсно – не помилився. Хлопцям вже було відомо про конфлікт, хоча суті його вони не знали. Разом з черговими муніципалами, я виїхав на місце події. Вдалося з’ясувати, що причиною конфлікту стало сміття, що посеред ночі було висипане з декількох вантажівок на територію, вже згаданого мною сміттєзвалища.

        У відповідь, броничани заблокували транспорт, на якому саме було привезене сміття.

        Не можна судити селян за агресивну, часом навіть провокативну поведінку декого з них. Нехай час розсудить, хто правий.  Тому забуваю про незаслужені особисті образи на свою адресу і перейду до суті:  

       Як мені пояснили, майже всі машини належали одній з приватних фірм. Частина людей, що приїхали на місце конфлікту – працівники охоронної фірми з якою згадане підприємство має укладений договір. Були й представники громади Дрогобича. Особливо хочу відмітити депутата міської ради Романа Муля, та громадського активіста Василя Очеретнюка. На місце конфлікту, цього разу, прибув особисто: заступник начальника дрогобицької поліції підполковник Андрій Журавчак. До речи: останній взяв активну участь у роз’яснені сторонам законодавства України.

       Зрештою Транспортні засоби було звільнено, ате конфлікт на цьому не вичерпано. Складається враження, що якісь політичні сили намагаються вирішити свої меркантильні питання намагаючись зіткнути лобами дві громади. Докладніше ви побачите у відео, яке я незабаром оприлюдню. 


       Ще раз хочу висловити своє захоплення організацією, а особливо масовою присутністю людей у таборі броничан. На відміну від них, більшість мешканців нашого міста, не бере активної участі у вирішенні конфлікту, а хіба що звинувачують когось у соцмережах та очікують, що цей «хтось» вирішить усе за них.

      Вважаю, що в Дрогобичі є багато розумних людей, що могли б допомогти домовитись з мешканцями населених пунктів, що блокують вивіз сміття, на взаємовигідних умовах. Та нажаль вони чомусь цього не роблять.

                                                                                                                          Сергій РапопортСоздан 21 июл 2018  Комментарии       
Всего 2, последний 4 мес назад
Саша 21 июл 2018 ответить
Жаль що звільнили автомобілі.. Броничани, не здавайтесь!!
Volond 22 июл 2018 ответить
Usraysi iale nedaysi !!!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/