ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

НЕВЖЕ ОДНІЄЇ СМЕРТІ МАЛО?
        Лишень тринадцятого червня Дрогобич облетіла звістка пор смерть десятирічного марка. Жителі міста були приголомшені недбалістю осіб відповідальних за ділянку електропостачання на якій сталася непоправна трагедія. Адже багато хто з нас, не один раз переходили цим шляхом через річку. Особисто я, коли був школярем, часто робив це.

        Але чи справа стосується хіба однієї ділянки? Зовсім ні. «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ» звертав увагу на подібні порушення в місті(https://cumackiyshlyah.io.ua/s2609694/nebezpeka_chatu_na_nashih_ditey),

 

 

  

 

 , але марно. Ніхто з відповідальних за енергобезпеку осіб, цим не зацікавився. Ось, що вдалось побачити, подорожуючи містом хіба протягом п’яти хвилин:

 

 

 

 

      В цих місцях ходимо ми з вами! Тут бавляться наші діти та онуки! Скептики скажуть, що деякі з цих об’єктів відключені від живлення, але де гарантія, що їх ніхто не «заживить» з якоюсь метою. На всіх тих об’єктах повинні бути особи, що відповідають за енергобезпеку, з відповідною групою допуску. Куди вони дивляться? Чому – не поспішають ліквідовувати порушення?

                                                                                                                  Сергій РапопортСоздан 15 июн 2018  Комментарии       
Всего 1, последний 7 мес назад
Gggjjj 15 июн 2018 ответить
От і запитайтесь у міських чиновників чому вони нічого не роблять? Це ж на їхньому балансі! А ви з ними тільки фотографуєтесь!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/