ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

 

РОДИНА, АБО Ж ЩЕ ОДНА «КАЙДАШЕВА СІМ’Я»
 

       Родина. Це слово у більшості людей викликає найтепліші, найприємніші почуття. Особисто в мене, коли я чую це слово, перед очима постають світлі образи моїх батьків, дідусів, бабусь, брата, яких вже немає серед живих, я згадую щасливі хвилини, що провів із ними разом. Також  - мої діти і дружина. Серце у такі хвилини наповнюється любов’ю та ніжністю. Гадаю, що переважна більшість читачів відчуває подібне. 

        Але, на превеликий жаль, так буває не завжди. Ця тема часто піднімається у літературних творах, кінофільмах, стає темою народних приказок та анекдотів. Недаремно класик української літератури Іван Семенович Нечуй-Левицький ще 1878 року представив широкому загалу згадану проблему. Прикро, але заручниками розбрату часто стають діти або літні люди, які не можуть самі себе захистити. 

Історію цієї родини мені переповів один з учасників конфлікту – Сергій. Вона вкрай банальна: Сестра – на заробітках за межами України, брат – доглядає батьків, після смерті яких сестра розпочинає війну за спадщину (квартиру). Шкода мені цих людей. Адже почався конфлікт ще за життя батьків, що, повірте, не додало їм прожитого віку. 

На цю тему пан Сергій надав мені матеріали, які я докладно вивчаю у даний час. На жаль, зустрітись з іншою стороною конфлікту (його сестрою), я не зміг – вона практично постійно проживає за кордоном.         Але, коли вона приїде, я спробую з нею зустрітися, почути її версію цих подій, вислухати аргументацію її вчинків. Можливо, так вдасться пролити світло на цю «темну» історію. 

Я утримаюсь від власної оцінки подій, надаючи вам можливість зробити це самим. Ось – кадри, за які я розповідав, без сліз дивитись їх неможливо: 

https://youtu.be/uNq6TM7Gy6c

 

PS. Запропоновані вашій увазі відео записані нагрудними камерами патрульних поліцейських, які прибули на виклик, й офіційно надані на запит адвоката.

 

                                                                                                                         Сергій РапопортОбновлен 13 июл 2018. Создан 20 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/