ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

СМІТТЄВА ПРОБЛЕМА МОЖЕ НЕЗАБАРОМ ВИРІШИТИСЬ
       Як відомо, дрогобичанин  Богдан Шоп’як, на чергових обговореннях, що відбувалась  4 травня, стосовно шляхів вирішення проблеми по вивозу та сортуванню сміття для Дрогобиччини сказав: "Дайте можливість вести бізнес, і я вирішу проблему зі сміттям".  А от на зустрічі, що відбулася 11.05.2018року, цей чоловік вже надав конкретні пропозиції, та виніс на розгляд ініціативної групи свій, на мою думку, досить реальний план, вирішення «сміттєвої проблеми» з максимальною користю для міста, та для підприємства, що він очолює. Нагадаю Богдан Ярославович керує Буровою компанією «Надра» ПП.

        Присутні з непідробним зацікавленням вислухали пропозицію пана Богдана, після чого обговорили, Суть коротко їх полягає у тому, що Дрогобич потрібно умовно поділити на сім секторів. У кожному з яких повинне бути об лаштоване місце, для збору сміття. Яке бажано, щоб мешканці міста викидали вже посортованим за певними ознаками. Після чого, з пунктів збору, воно повинно транспортуватись на спеціалізований  завод для подальшого сортування та переробки. Докладніше про це я покажу у відео, що опублікую незабаром.

        Цікавий той факт, що термін окупності проекту, триватиме всього п'ятнадцять місяців. Думаю, що це не так вже і багато.

        Міський голова Дрогобича - Тарас Кучма, що був присутній на обговоренні, вислухавши пропозицію Богдана Шоп’яка та зробивши свої зауваження погодився надати частину міста(один зі згаданих секторів, для перевірки запропонованого методу.

 

                                                                                                       Сергій РапопортОбновлен 13 мая 2018. Создан 12 мая 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/