ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Одному дозволено все, а другому – зась, або балконні баталії.
        Описані мною події розгортаються у місті Дрогобич, по вулиці Грюнвальдскій. Незважаючи на те, що вулиця названа на честь відомої в історії кривавої битви, все там було спокійно, люди жили мирно. Аж поки не розпочались пов’язані із будинком №16 баталії.

       Суть справи така: oдин поважний чоловік (пенсіонер, ліквідатор аварії на ЧАЕС, інвалід збройних сил, ветеран Збройних сил України і т.д.) пан В. вирішив переробити власний балкон. Звиклий до військової дисципліни, герой цієї статті, спочатку, як годиться, виготовив усю необхідну проектну документацію та отримав усі можливі і неможливі дозволи і тільки потому взявся, як то кажуть, до роботи. Але, на біду, здоров’я, підірване радіаційним опроміненням, його підвело. Тому, як планував, до зими, закінчити заплановану роботу не встиг.

        Тут все і почалось: на пенсіонера одна за одною полетіли незрозумілі по своїй суті скарги, від сусідки, як артилерійські снаряди на полі бою. Суть така: у проекті балкон не торкається землі, фактично стоїть на стовпчиках. До речі, ця запобіжна міра була тимчасова, і на теперішній час балкон землі «не торкається», хоча інші балкони, навіть у цьому ж будинку, стоять і на стовпчиках і на фундаменті, а головне - нікому не заважають, не кажучи вже про інші будинки, у яких люди добудували собі цілі кімнати. Молодці – вони за власний кошт покращують свої житлові умови. Нікому це не заважає. І ніякі комісії їм не надокучають. І "добродії"-зависники...


 Балкон пана В.

    До речі: балкон самої скаржниці, що знаходиться на другому поверсі згаданого будинку, підпертий металічною трубою. Ну що тут сказати.

                                                           Балкон скаржниці

 

Балкон інших мешканців

 

 

 

Куди тільки не звертався пан В., що тільки не 


робив – цькування продовжуються. Він каже, що в наслідок постійної нервової напруги, здоров’я його власне і здоров’я дружини (відомої в місті вчительки початкових класів пані Л.), почали давати збій: загострилися старі хронічні захворювання (нагадую: чоловік – ліквідатор аварії на ЧАЕС). Чим так не догодило подружжя докучливій сусідці та окремим чиновникам, незрозуміло, адже 

скаржниця мешкає у своїй квартирі, зі слів пана В., зовсім короткий час.

      Наразі подружжя сподівається, що дрогобицькі чиновники, врешті в усьому розберуться і розставлять усі крапки над «і» у цій неприємній історії.

 

                                                                                                                 Сергій РапопортОбновлен 19 мар 2018. Создан 15 мар 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/