ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Дрогобич - повна Європа 7,або - *** на середині міста.
                                          12 Визначте поза табором відлюдне місце*, куди ви повинні виходити, щоб                    справити нужду.  13  Кожен з вас повинен мати серед своїх речей кілок*, і коли ви вийдете за табір, то маєте викопати ямку та справити нужду, а потім закопати свої випорожнення. (Повторення Закону 23:12-13)

        Дрогобичани, за майже тисячолітню історію міста, бачили багато чого. Я думав, що здивувати чимось нас дуже важко. Значно менше я здивувався би, скажімо посадці на площі ринок інопланетного корабля, або ж мамонту, що прогулювався би неподалік костелу св. Варфаламія.

        Близько 18-тої години 12-того грудня ідучи. вулицею Шашкевича, я став свідком жахливого прояву хамства, неповаги до інших і … ну просто не знаю, як це назвати:

        Майже під самісінькими вікнами житлового будинку, що межує з вулицею Бориславською, прямісінько на газон ПРИЛЮДНО сів випорожнюватись людиноподібний бидлюк(інакше його назвати просто неможливо). На зауваження воно відповіло: «Ну не доніс до хати» . Людоньки! Уявіть собі, на вулиці повно народу, а ВОНО облегшує свого кишківника майже у центрі міста, навіть не зійшовши з дороги. Скажу більше – на вигляд, та судячи з розмови це ЧМО навидь не було п’яним. А ми ще обурюємося, що дехто із власників домашніх тварин, не слідкує за своїми улюбленцями, бо не прибирає за ними, якщо трапилась прикра оказія. Я спробував дещо з того за фільмувати, але, нажаль, через погане освітлення майже нічого не видно. Тому, земляки, даруйте, але цього разу ви не зможете побачити обличчя, чи то знахабнілої пики нашого «героя». Сумніваюсь, що він прочитає ці рядки, бо зазвичай такі покидьки, крім цінників на горілчані вироби нічого не читають.

                                                                                                                  Дід МазайСоздан 13 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/