ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Добре ведмедя в вікно дражнити
        Ведмідь – тварина сильна і незалежна. Мало знайдеться охочих вступити з таким лісовим велетнем у двобій та ще й голіруч.  А от, припустимо, у зоопарку. Де косолапий за гартами і не може дотягнутись до кривдника – прошу дуже…

        Колись, дуже давно, я працював у північних регіонах СРСР. Там я познайомився з одним чоловіком, що дув нащадком російських старообрядців, які тікали від петровських реформ далеко на північ, де зрештою і оселись. Всі чоловіки в його родині були славними мисливцями.

        Так от, від нього, я почув прислів’я, що українською звучить так: «Добре ведмедя в вікно дражнити».  Так, будучи у безпеці  можна почуватись «героєм перед беззахисною твариною. Як тут ще не згадати окремих радянських партократів, що не так давно «полювали» на спеціально загнаних тварин, зі спеціально побудованих захисних приміщень.  

          Так ось, деякі користувачі соцмереж, теж люблять «подражнити ведмедів, через вікно – звичайно». Вони виписують усіляку гидоту тим, хто на їхню думку, їх не знайде, а якщо і знайде – не зможе до них досягнути.  Але такі «герої», як правило не все знають про обраних, для своїх пустощів, жертв жертв.

        Ведмеді, як і дехто з користувачів Інтернету,наділені розумом та гарною пам’яттю. Вони швидко знаходять кривдника, а потім довго, іноді роками, вичікують слушного, для помсти, моменту.

        Про це вочевидь також не знала користувачка Facebook Olena Olijnyk, котра, після публікації в мережі мною посилання на статтю: https://cumackiyshlyah.io.ua/s2623483/uvaga_devyanosti_povertayutsya_yak_zabrati_v_merca_groshi ,

залишила доволі дивний коментар(див. фото). Правда, вочевидь зрозумівши, що її легко знайти, пізніше його видалила, а мене, після спроби з’ясувати: «що воно таке – «забанила».

         Можливо, ця панянка, мені загрожувала, можливо, щось хотіла запропонувати, а можливо…, ну мало що ще можливо… Цього я так і не дізнався. Але, дізнався, і де вона мешкає , і про її тату салон, навіть номер телефону.  Так само - і зовнішній вигляд, і навідь породу її собаки.

       Для чого я це пишу? А для того, щоб окремі користувачі соцмереж, зрозуміли, що функції голови, здебільше не обмежуються тим що є пристосуванням, для носіння головних уборів. Всіх і завжди можна знайти і встановити їхні особи, а далі – згідно обставин.

                                                                                                            Сергій РапопортСоздан 09 янв 2018  Комментарии       
Всего 2, последний 1 год назад
cumackiyshlyah 11 янв 2018 ответить
Валентина
cumackiyshlyah 11 янв 2018 ответить
Це робота для спецслужб
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/