ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Агов!!! Соціальні працівники, де ви???
        «Діти-наші квіти», «Діти-наше майбутнє». Всім знайомі ці висловлювання. Ми любимо наших дітей, покладаємо на них надії, сподіваємось, що їх життя складеться якомога краще. Саме тому, люди не можуть спокійно дивитись, як страждають діти, хоч навіть і зовсім чужі, не знайомі.

        Саме цим, цинічно користуються бізнесмени від жебрацтва. Адже мало знайдеться людей, хто б спокійно пройшов попри дитину, що просить «на хлібчик». Сердобольні матусі та суворі татусі, навіть, і без того не вельми багаті, дідусі і бабусі, витягають із своїх гаманців потріпані гривні, та простягають їх «бідолашним чадам».

        За цим процесом, як правило,  зірко спостерігають дорослі, часто близькі родичі, волаючих про допомогу дітей. Час від часу, проводячи інкасацію(так контролювати легше). Отже дітей з раннього дитинства залучають до справи.

        У результаті, що ми отримаємо в перспективі? По перше - діти тих, хто відгукнувся на прохання «нещасних», недоотримають того, що їхні батьки могли би їм дати. По друге - такі діти, зазвичай, виростають маргиналами, які звикають, що їм всі і все мають давати, тільки тому, що вони є, а коли ні – можна і самому «взяти», за потреби – силою. Хто від того виграє?

        Дехто скаже: «Можливо хтось із тих дітей в дійсності голодний?» А ви, шановні, спробуйте запропонувати такій дитині піти поїсти , безкоштовно, у якусь благодійній організації, на кшталт «Карітас». Послухаєте, що ця крихітка вам відповість, якщо звичайно ваші вуха не зів’януть. А якщо почнете довго про щось таку дитину розпитувати, то до вас підійдуть дорослі, з «пропозицією» облишити дитинча.  Купите хліб – візьмуть, щоб потім по дешевці пропонувати у магазини(продавці не раз розповідали мені подібні історії).

        Тепер виникає питання : Куди дивляться соціальні працівники? Можливо вони зайняті перевірками скарг «сусідки, що посварилась з якоюсь одинокою мамою» і просто вирішила їй насолити. О: тут вони - майстри: Тут вам і по баняках позаглядають, і в холодильник незабудуть зазирнути, навіть оглянуть ліжечко, де дитина спить. Ще – підійдуть літом, кудись на будову, чи до робочих, що викладають бруківку, щоб пильним оком глянути, чи бодай не підробляють на канікулах дітваки(у нас часто у такій спосіб використовується дитяча праця)?

        То може, все-таки хтось гляне на тих дітей?

Відео на цю тему: https://youtu.be/Nzvgt8aqNlI

 

                                                                                                                   Дід МазайСоздан 04 янв 2018  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/