ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

УВАГА!!! ДЕВ’ЯНОСТІ – ПОВЕРТАЮТЬСЯ!!! ЯК ЗАБРАТИ В МЕРЦЯ ГРОШІ?

        Останнім часом, до нас стали надходити сигнали, що дрогобичани, які завинили перед ПАТ "Укртелеком", почали отримувати від різних боргових агенцій листи з погрозами. У цих документах зазначається, що у разі несплати боргу протягом зазначеного терміну, на абонента чекають кари у вигляді фінансових санкцій. Це розглянемо докладніше, на прикладі двох листів:        Перший – отримав підприємець, що «з’їхав» з офісу, у цій метушні забувши вчасно заплатити. Ну, з ним – простіше. Пішов, заплатив, вибачився і все.

         Другій, був надісланий жінці, УВАГА!!!, 1941-го року народження, що заборгувала за три місяці аж 286грн. 73копійки. Причому, працівники ПАТ "Укртелеком" навіть не надіслали від себе ніяких попереджень. Зате як «ділові» у «буремні дев’яності, відразу звернулись до «буцефалів», щоб ті «вибили» зі старенької борг, вочевидь, вже зі своїм інтересом. До речі, зверніть увагу на фото, сума збільшується приблизно у четверо. А якщо людина в лікарні? Що тоді? або ж, як у цьому випадку померла? Тоді що? Невже неможливо відправити рекомендованого листа, з повідомленням про одержання? Можна навіть включити його вартість у рахунок до боржника, гадаю – це справедливо.

        Ще раз зверніть увагу на лист.  А саме на назву боргової агенції «ПРИСТАВ», звучить грізно, але ж в Україні немає приставів, є – державні виконавці. Приставів має наш «східний сусід». Наводить на роздуми: Ким нас лякають? А також – у тексті листа не вказано персональних даних боржника, вочевидь, ці листи надсилають масово.       

        Така поведінка зрозуміла, адже "Укртелеком" довгі роки був монополістом на ринку зв’язку. Але на дворі 2017рік.

        Люди схаменіться. Час не стоїть на місці!!! Стає зрозумілим і те, що додатково стимулює  дедалі більше людей відмовлятися від послуг кабельного зв’язку. Якщо так піде і надалі то скоро спілкування за його допомогою перетвориться на атавізм, на кшталт касетного магнітофону.  Можливо, таким чином керівництво ПАТ намагається пришвидшити просування технічного прогресу?       

 

       А ось і відео, у якому я намагаюсь почути думку працівників ПАТ "Укртелеком" на описані події:                

https://youtu.be/pNaPT3UCpvg

 

 

                                                                                                               Дід МазайОбновлен 21 мар 2018. Создан 21 дек 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/