ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

З СУДОВОГО ЗАЛУ
       8 грудня. Дрогобицьким міськрайонним судом було продовжено слухання резонансної справи, суть якої у тім, що відому дрогобицьку громадську активістку п. Ліду Надкреничну було облито «Зеленкою». Звинувачують у цьому учасника АТО, бійця НГУ батальйону "АЙДАР" Дениса Яковенка.

        Про попередні слухання говорилось у статтях: https://cumackiyshlyah.io.ua/s2613208/drogobickim_miskrayonnim_sudom_rezonansna_sprava   ,

https://cumackiyshlyah.io.ua/s2621310/svidki_rozpovili    ,

https://cumackiyshlyah.io.ua/s2617855/dehto_vzyav_sobi_za_modu_u_sudah_tyagnuti_kota_za_hvist ,

https://cumackiyshlyah.io.ua/s2614135/za_dva_dni_-_tri_rezonansni_spravi  .

        Було допитано, ще трьох свідків. Двоє з них панове А та К, перший – учасник бойових дій, а другій-волонтер, нічого принципово нового Суду не повідомили. Вони, хіба що підтвердили те, що говорилось попередніми свідками. До речі – це також дуже важливо. А ось третій свідок - пан П, лікар – офтальмолог, що наступного після згаданої події, оглядав потерпілу, повідомив, що п. Ліда, дійсно мала легкі опіки частин ока, вочевидь спричинені попаданням у згаданий орган спиртового розчину бриліантового зеленого, що в народі зветься «зеленкою», однак серйозного розладу здоров’я, це не спричинило, бо цей препарат – антисептик, що застосовують офтальмологи для лікування очей, зокрема підчас деяких травм, або під час мікрохірургічних операцій що проводять на очах. 

        Більш докладну інформацію на цю тему повинен дати судмедексперт пан Б, що дав висновок стосовно п. Ліди.

        На сьогоднішній день залишилось дві нез’ясовані обставини: Представник прокуратури звернув увагу на те, що звинувачуваний , що не визнає у суді свою вину, під час проведення слідства її не заперечив, і чи є хтось хто бачив сам момент, коли обливали  п. Надкреничну?

                                                                                                                                 Сергій РапопортОбновлен 19 дек 2017. Создан 11 дек 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/