ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ЯК НА НАС ЗАРОБЛЯЮТЬ
          У теперішній буремний час, майже кожного турбує питання: «…де би і як би то заробити, хоч трішечки грошей?». Але дехто відповідь на це питання вже знайшов. Розглянемо декілька прикладів:

        Приходить юдина у віддвлення банку, отримати переказ з іншої країни, а їй повідомляють, що для отримання переказу необхідно оформити страхів, яка і коштує всього то декілька гривень. Зазвичай люди погоджуються, задля економії часу, або й просто не вникають у подробиці.

        Купує людина припустимо фотоапарат(я сам був свідком такого випадку),а їй пропонують його «перепрошити», так, про всяк випадок, щоб краще працював і т.д., за гроші звичайно. Запитання: а чи не повинен він бути проданим магазином вже в робочому стані. Відповідь: повинен. І буде проданий «робочим», але дехто ведеться.

        Аналогічна історія з покупкою батареї до телефону, коли покупцю запропонували доплатити суму, що дорівнювала третині вартості товару, за те, щоб оформити «гарантію» на три місяці. То що інакше якість не гарантується?

       А улюблені «фокуси» з решткою… Всі мабуть помітили, що у магазинах часто бракує копійок, а монети номіналом 1 і 2 копійки, взагалі зникли з обігу. То якого ж, даруйте, милого ставити ціни на кшталт 187,97, я вже промовчу про 99999,99?

        Тут наведені далеко не всі методи заробити, ну майже легально, на нас з вами. Придивіться, і ви це побачите на власні очі. Здається – воно дрібниці. А в масштабах великого міста, або ж цілої країни?

                                                                                                  Дід МазайСоздан 30 ноя 2017  Комментарии       
Всего 2, последний 11 мес назад
lVD 03 дек 2017 ответить
тА ЗА ФОТОАПАРАТ В "еЛЬДОРАДО" - чистісінька правда, як і те, що оформляти кредит в магазині виходить утричі дорожче, ніж брати той самий кредит банку. І віддавати - одні клопоти, і за послуги банку дай, і за смс-повідомлення плати, і за дзвінок у інформаційний центр - майже 6 грн. за хвилину - теж плати. Чи не пішли б ви, шановні банківські клерки в дупу вашого "самого главбанкіра" з такими розцінками? Люди й так заледве кінці з кінцями зводять, а оті дурелепи в магазинах, що оформляють кредит і Альфа-банки з ОТП-БАНКОМ їх ще й безцеремонно грабують.
cumackiyshlyah 02 фев 2018 ответить
О, "ЕДЬДОРАДО" - це фахівець з грабунку довірливих клієнтів. Спочатку платиш гроші за страхівку, коли оформляєш кредит. Потім переплачуєш за послугу погашення боргу банківським установам, чи боксам. О в ОТП-банку ще й за послугу "Гарячої лінії" платиш 3 грн. за хвилину. Плюс ті гавнюки в ЕЛЬДОРАДО поставили вагітного працівника, який оформляє кредити і не вміє рахувати. А якщо їй щось доводити - то продавці суваряться, мовляв не нервуйте вагітну. Таке якби хтось з клієнтів їй дитину зафалатав!!!
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/