ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

КАТЮЗІ – ПО ЗАСЛУЗІ
       Ще п’ятого травня на сторінках «ЧУМАЦЬКОГО ШЛЯХУ», побачила світ стаття: «Господиня Ріккі з вини горе-водія назавжди втратила свого чотирьохлапого друга» https://cumackiyshlyah.io.ua/s2602991/gospodinya_rikki_z_vini_gore-vodiya_nazavjdi_vtratila_svogo_chotirohlapogo_druga  Схвильована втратою свого улюбленця Ріккі, який 14 років прожив з нею та її родиною, Ангеліна  Стецко під час судового засідання не стримувала своїх сліз. Ще б пак! Адже песик (порода руський спанієль) мав усі необхідні щеплення, паспорт, був дуже мудрим та прив’язаним до Ангеліни та її маленького синочка Генріха. Його знали та любили усі сусіди родини Стецко. І, як висловилась п. Ангеліна, був членом їхньої родини.

        Тоді ця зворушлива  історія торкнулась багатьох сердець наших читачів. Про це я можу судити з кількості дзвінків та коментарів у соцмережах.  Нагадаю: 1 березня, вперше за всю історію міста Котермака, у Дрогобицькому міськрайонному суді відбулося слухання у справі щодо скоєння дорожньо-транспортної пригоди, під час якої водієм маршрутного таксі №4 «добродієм» К. було двічі скоєно навмисний наїзд на чотирьохлапого друга сім’ї Стецко. Суд, у цій історії не зміг довести вини «горе водія». Зрештою господиня песика, втративши усіляку надію, припинила боротьбу.

        Час не стоїть на місці. Люди, яким не байдужа доля «братів наших менших, в інших містах, все ж таки здобувають вже перші перемоги.

        Розповім вам про дві з них:

         Жовтневий районний суд Харкова засудив до 3 років і 4 місяців в'язниці 51-річного чоловіка за вбивство на замовлення вівчарки. Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області.

        З'ясувалося, що 40-річний житель Харкова найняв місцевого п'яницю для вбивства своєї собаки і видав знаряддя злочину - молоток. В якості винагороди вбивці пообіцяли пляшку горілки.

       П'яниця тримав вівчарку за нашийник і бив по голові молотком. Одна з сусідок почула вереск тварини. Вона викликала зоозахисників і поліцію. Врятувати вівчарку не вдалося.

"Господар собаки так і не зміг зрозуміло сформулювати причину, по якій вирішив позбутися від тварини, та ще й таким жахливим способом", - сказано в повідомленні.

        Суд визнав зловмисника винним у жорстокому поводженні з тваринами і призначив йому 3 роки і 4 місяці позбавлення волі, додавши частково не відбуте покарання за скоєну раніше крадіжку.

        Замовника вбивства власної собаки, 40-річного харків'янина, суд визнав винним в підбурюванні і пособництві в знущанні над твариною і заарештував його на 3 місяці.

        Прокуратура оскаржила рішення суду першої інстанції в апеляції, наполягаючи на більш суворе покарання.

       Побиття кота гумовою палицею обійшлося київським шкуродера на півроку відсидки!!!

       Апеляційний суд Києва залишив вирок в силі

       Ще влітку 2017 року за вироком Голосіївського райсуду столиці 32-річний чоловік отримав максимально суворе покарання за знущання над тваринами, передбачене законом, - 6 місяців арешту.

        А ось – ще один факт:

        Чоловік підвісив свого кота на дерево і бив гумовим шлангом(цікаво – і хто ж з них, після того тварина?). Відео випадкових свідків стало доказом у суді. У тваринного були множинні переломи кісток і закрита черепно-мозкова травма.

        Знущання над твариною вдалося припинити, завдяки втручанню випадкових небайдужих свідків, які зняли дії чоловіка на відео і викликали поліцію.

        Пом'якшити покарання для обвинуваченого адвокату, на щастя, не вдалося.

        Апеляційний суд міста Києва підтримав позицію прокуратури і залишив у силі вирок зловмиснику.

        Про це повідомляла прес-служба прокуратури Києва.

        Отже – опускати рук неможна. Маємо надію, що й наші, доморощені бузувіри, зрештою будуть отримувати заслужені покарання.

                                                                                                                                                        Дід МазайСоздан 25 ноя 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/