ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ПРИГОДИ «ВОЯКА» З ДРОГОБИЧА
         Зазвичай, бійці, що побували у зоні бойових дій зазнають глибоких душевних травм, адже вони на власні очі людське горе, страждання і смерть. А якщо ще й самому приходилось вбивати… , байдуже, що ворога. У декого з фронтовиків, такі травми , нажаль, не залікуються ніколи. Навіть з плином тривалого проміжку часу, як наяву будуть бачити герої  пережиті страхіття. Тому більшість людей, зазвичай, поблажливо ставиться до тих, хто повернувся з війни, та і до людей у військовому однострої взагалі. Адже вони готові в любу мить відати життя за свою країну, за свій народ, за нас з вами, шановні земляки.

        Та іноді тим користуються різні покидьки: просто нечесні люди, досвідчені шахраї, та усякі незрозумілі особи. Ось про одну таку, з дозволу сказати особу, я вам розповім.

        Громадянин К, на якого вже неодноразово скаржились мешканці нашого міста, до органів правопорядку, вочевидь вирішив, що одягнувши камуфляжного капелюха та куртку з символікою НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ він автоматично стає недоторканішим за депутата Верховної Ради. Даремно, що ні на якому «Сході» його і духу не було, бо основні подорожі «героя» спрямовані у магазин «Рошен» та бар «Десертний». Можливо якісь час це йому вдавалось, але «скільки шнурок не в’ється – кінець, все одно, настане». Його , навіть не зупиняло, що зафільмувавши таку поведінку та озлобивши відповідними коментарями, неприятелі можуть видавати його за українського військовослужбовця.

        Так у п’ятницю – третього листопада, коли «вояка» «причепився» до перехожого в у центральній частині міста, почав  публічно принижувати його гідність, тримаючись, правда, на значній відстані, останньому урвався терпець. Щоб не «мастити рук, обурений дрогобичанин, попрямував до поліції, щоб попросити правоохоронців заспокоїти дебошира. Та на здивування чоловіка «винуватець урочистості» вже був на «місці». Виявляється «герой нашого часу» у стані, скажімо, далекому від тверезого, як Земля від Сонця, намагався потрапити до СБУ(незрозуміло з якою метою).

        У відділку поліції, «воїн» продовжував воювати. Він ображав та погрожував фізичною розправою, вже не одному скаржнику, а й цілим народам і країнам. Все це відбувалось у присутності правоохоронців, що прийняли соломонове рішення – відвести «Наполеона» до лікарні, де він успішно здав тест на наявність алкоголю в організмі.

        Поліцейські були трішечки засмучені, адже не змогли запроторити «Генерала»(так його назвав один з правоохоронців) до «обез’янника» - він не відповідає міжнародним нормам, мабуть, через брак коштів, там ще не встановили джакузі.

        Тепер долю «Воїтеля» вирішить суд. Скоріш за все він отримає адмінпокарання. А ви подивіться відео за участю героя цієї статті за посиланням: https://youtu.be/SGnlonwaj20

                                                                                                                       Сергій РапопортОбновлен 08 ноя 2017. Создан 04 ноя 2017  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
ЖЕКА 07 ноя 2017 ответить
Сильний матеріал, живий сюжет, написаний швидкоруч, цікаво, як відреагують АТОвці на такий "бєзпрєдєл"
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/