ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ПРО СУМЛІННОГО ОХОРОНЦЯ, «ГЕРОЯ» - РЯТУВАЛЬНИКА ТА ЛЮДЕЙ ДОБРОЇ ВОЛІ
        Собачий вік, згідно з людськими мірками – не довгий. До чого це я? А ось до чого: жив собі пес, сумлінно служив своїм господарям, охороняючи їхнє майно, та одного дня, тобто вчора, вочевидь, зрозумів, що його собаче життя минає, а він ще так мало побачив, за прожитий час. І ось вирішив він узяти короткотривалу відпустку, та ознайомитись з цікавими місцями нашого стародавнього міста.

        Цінності та інтереси у кожного свої, тому не дивно, що наш мандрівник опинився поблизу пункту перетримки ГО «СПІЛЬНА ПОМІЧ», що на вулиці Тарнавського. Там він, вочевидь, планував завести нові, цікаві та корисні зв’язки з місцевим чотирилапим контингентом. Та брама виявилась зачиненою. Напевно, тому наш герой і поплентався у сусідній двір, де і зачепився ланцьогом, що передбачливо взяв із собою у подорож, за стовпчик.

        І тут пес знову відчув себе на робочому місці. Із завзяттям притаманним його племені він почав працювати: мешканців двору – не випускав на зовні, щоб не порозбрідались, а з вулиці нікого не пускав в середину, це щоб бува не нашкодили мешканцям. Напевне він думав: «Ходять тут різні…».

        Мешканці двору, що не поділяли поглядів свого нового чотирилапого друга, намагались спочатку самостійно провести переговори з сумлінним охоронцем, але, вочевидь через мовний бар’єр, їхні дії успіху не мали. Тому вони і зателефонували до «Служби порятунку».

        Що ж зробили наші «герої» рятувальники? А просто переклали  все «з хворої голови на здорову» зателефонували голові ГО «СПІЛЬНА ПОМІЧ», Наталії Чернюк, і запропонували, цій тендітній жіночці «давати раду» з цим звіром. До теми скажу, що песик був не маленьким – метис «кавказця» з якоюсь іншою вівчаркою, можливо що - коллі. Ну, загалом, розміри уявляєте? А хто на власні очі бачив Наталю – зараз, напевне, жахнувся.

        Це вже не перший випадок, коли горе-рятувальники відмовляються мати справу з великими собаками, не зважаючи, що у їхньому штаті є кінологи, які отримають чималу зарплатню за рахунок платників податків, за наш з вами рахунок, виходять на пенсію за вислугою років, як і військові і т.д. 13 - 14. 09.2015 року, так само «відморожувались, щоб не витягати собак, які попадали в басейн. Тоді  волонтери з допомогою небайдужих чоловіків, що прибирали довколишній парк, самотужки, використовуючи підручні засоби, витягли дворнягу та її шляхетного (порода - німецька вівчарка) кавалера.

        Так трапилось і  цього разу: волонтери зв’язались між собою. Знайшли чолов’ягу, що зміг підійти, та за приблизно п’ять хвилин переговорів, пояснив добровільному охоронцеві, що час вертатись додому, попередньо відчепивши ланцюг, що тепер (інформація для господарів) перебуває у пункті перетримки .

        На відео – вже звільнений пес: https://youtu.be/ivAzKSA05XE  Подивіться якій – красень. Процес переговорів знімали інші люди, відео, ще не оприлюднили.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                              Дід МазайСоздан 01 ноя 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/