ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ТЕРОРИСТИ В НАШОМУ МІСТІ
        Дрогобич, незвичайне місто. І відповідно терористи у нас теж своєрідні. Були би вони звичайними терористами, як то в інших містах, то у нас було б нецікаво жити.

        Сьогодні, у приміщенні  Дрогобицької спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів №2, під час проведення культурного заходу, була виявлена підозрілого вигляду картонна коробка. Ну – все як у людей: Викликали саперів з Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС), евакуювали дітей та дорослих… А далі – сюрприз: всі очікували, що знайдуть вибуховий пристрій, а натомість знайшли два, але не пристрої, а Божі створіння. Ними виявились, два чудових кошенятка.

        Руденького котика відразу ж ,запитавши дозволу в батьків, забрала милосердна школярка. У нагороду за вклад у боротьбі з тероризмом на Дрогобичіні, дівчинку відпустили додому, незважаючи на «контрольну».

        Його сестричці, чорненькій, з біленькім кінчиком пухнастого хвостика, повезло менше – її передали зоозахисникам. Наразі , маленькій красуні ТЕРМІНОВО шукають перетримку. У даний момент, це пухнасте сотворіння, заважає мені писати цю статтю.

        Нажаль до себе я її взяти не зможу, через наявність у мене вовкодавів, що не дуже то полюбляють котів. До вечора обіцяли забрати.

                                                                                                                                  Дід МаайСоздан 25 окт 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/