ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Забіяка – Журналіст підобгав під себе хвіст
             Дехто словом бездумним коле, як мечем, а язик             мудрих — мов ліки.  Правдиві уста залишаться навіки, а брехливий язик існуватиме лише мить.( Прислів’я 126 18,19 )

  Лагідна відповідь лють відвертає, а різке слово викликає гнів.  Язик мудрих вміло використовує          знання, а уста безглуздих вивергають глупоту.  Очі Господні бо — всюди (Псалом 15:1-3)

 

               Почалась ця історія давно, років п'ятнадцять тому. В одній газеті з’явилась гнівна стаття, стосовно мене. Сказати по правді: факти були «висмоктані з пальця» (це стосувалось встановлення пам’ятної таблички на будинку у якому жив наш земляк Бруно Шульц). Я не піднімав скандалу, а натомість піднявся сам, підійшов до автора, поговорив з ним. Чоловік пообіцяв все виправити у наступному номері, що і зробив. Правда – що на мою думку, він це робив неохоче. На тому і розійшлись.

               Але це був не кінець. Згадана мною особа, неодноразово в розмовах паплюжила мене(ніби жартома) у розмовах з різними людьми. У тому числі і іноземними громадянами, а вони потім мені переказували його слова.

             Терпець мій урвався коли вищезгаданий пан( з його слів, записаних у коментарях, я зрозумів, що його головним досягненням у житті є тридцятирічний стаж у певній галузі), почав паплюжити на сторінках  «Facebook», зокрема у групі «Майдан Дрогобиччина».

          Цей корифей «пера і чорнила», керуючись незрозуміло чим взявся «вершити долі» - кому бути, а кому не бути журналістом, який засіб масової інформації має право на існування. А який – ні. В принципі, це мене не дивує. Чолов’яга, вочевидь, не пройшов(як більшість його однолітків) «університети» в яких хлопців народжених в СРСР, якщо у них були ознаки скажімо – нарцисизму, або манії величності , а також крайніх – егоїзму, та недисциплінованості , позбавляли від таких у лічені дні.

          Вочевидь цей «лицар слова» забув, як сам працював охоронцем у «Рандеву», у той час за мізерну платню, а часом і безкоштовно, надавав матеріали у різні видання.

         Вочевидь, він забув і такій факт, як у «Галицькій зорі», у відповідь на його брудний пасквіль, у якому цей «борець за справедливість» звинуватив власників одного кафе, на основі слів панянок, що справляли природні потреби у невідповідному місці, у відсутності туалету. Його запросили відвідати виходок у даному закладі, рясно ілюструвавши свою статтю світлинами автора публікації та «відсутнього» кабінету 00.

        Останній раз я брав до рук вогнепальну зброю з нарізним стволом, приблизно чверть віку тому. Тепер моя зброя - слово. І всім нападникам, чи то особисто на мене, чи на тих. Або на те, що є дорогим моєму серцю - буду давати неминучу відсіч. Я вже звернувся до «Національної спілки журналістів України» (НСЖУ), з приводу негідної поведінки згаданого мною її члена(поки, що неофіційно). З’ясувалось, що моя скарга там не перша. Надіюсь, що до людини «дійде», тоді  - вибачиться на сторінці, на якій мене паплюжив. Якщо ж – «не дійде», то є ще багато важила впливу.

         Шановний читачу, звертаю Вашу увагу. Що я поки що, не назвав імені та прізвища того, хто «кусає» спідтишка, а потому, як шолудивий пес, невизначеної породи, ховається під лавку(у даному випадку, за членство НСЖУ, та стаж роботи.

           І на останок: Є два способи виглядати чистішим: можна самому помитись, а можна – облити болотом когось. Герой моєї публікації, вочевидь, засвоїв тільки другий.

 

                                                                                                                   Сергій Рапопорт                 

 

                                                                P.S. Цей па питається  – що я створив. Ну, от - статтю                                                                               написав.Создан 17 окт 2017  Комментарии       
Всего 4, последний 1 год назад
Александр 17 окт 2017 ответить
Це може бути лише Льоня Гольберг: має таку "дивну" звичку:зіпсути повітря і втекти. Або ховатися під різними ніками і обливати брудом усіх і все. Людина, яка била старого батька-вченого - мерзотник та покидьок. Про таких французи кажуть: mizerable-ничтожество.
Свідок 19 окт 2017 ответить
льоня гольберг у Дрогобичі - це дно. Пора цього покидька викинути із НСЖУ, бо своєю негідною поведінкою тільки компрометує Спілку.
Іра К. 20 окт 2017 ответить
Старому пердунові Гольбергу на старості треба не вчити когось, а самому чомусь навчитися, хоча до своєї пархатої старості він розуму не набрався, такого тільки могила справить. Старпер за своє життя нічого розумного і доброго не створив, успішних журналістів обгадив, бо сам повне зеро. Налийте тому чмошнику сто грам білої, най потухне. Льоня, ти забув, як до студенток свої руки простягав? Чуєш, Гольберг, шкодую, що я тоді переконала свого хлопця тобі яйця не відбити, чмо ти сране!
torispeccor1 23 окт 2017 ответить
Сергію, ти даремно назвав таке чмо - журналістом. Оббріхувати, поливати помиями, виписувати дурні коменти під ніками, паплюжити атовців з "Муніципальної варти" - оце усі його заслуги перед містом, як псевдожурналіста. Та ще й прикриватися єврейським корінням, молвляв, якщо ви його "високосрачество" зачепите - то це вже антисемітизм і расизм проти євреїв, а якщо він всім "сере в душу" - це вважається нормальним. До речі, у нього останнє попередження. І він вилітає з НСЖУ, як "фанера над Парижом".
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/