ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Знову негідна поведінка водіїв
        26 вересня пан, назвемо його "А", вирішив проїхати маршрутним таксі від центру міста, до певної зупинки по вулиці Грушевського. Було це близько одинадцятої години. Увійшовши у напівпорожній салон, він, вочевидь, вже уявив собі, як без пригод доїде до потрібної зупинки, але якби все так і відбулось, то не було б матеріалу для цієї статті.

        Доїхавши до потрібної зупинки, "А", оскільки сидів близько до задніх дверей, натиснув відповідну кнопку, щоб водій не забув відкрити задні двері. Яке ж було здивування пасажира, коли водій навідь не знижуючи швидкості, проминув зупинку та зупинився лише на наступній.

         На претензії обуреного пасажира водій відповів, буцімто він питався у пасажирів, чи потрібно зупинятись. Водій в результаті навіть не вибачився, а для чого - він же абсолютна влада у маршрутці.  Розумієте - якщо, допустимо, пасажир недочуває, то з ним можна і не рахуватись. А як же правила перевезень? Вочевидь, вони писані не для дрогобицьких перевізників.  Це вже не перший випадок хамства водіїв маршруток. Наприклад водій нахамив літній жінці - відомій журналістці(https://youtu.be/GaV9BJRy9v8).

         До речі: ще недавно перевізники воювали між собою у прямому розумінні:Між селами Нагуєвичі та Уріж у Львівській області в середу вранці з автомобіля "Мерседес Спринтер" вистрелили по рейсовому автобусу, в якому не було пасажирів.Як повідомляє поліція Львівської області, 26 квітня о 6:20 у Дрогобицький відділ поліції надійшла інформація про це від керівника фірми-перевізника.(http://www.pravda.com.ua/news/2017/04/26/7142372/)  Відео: .  Цікаво - це, щоб пізніше змагатисьу хамстві до пасажирів? А може, щоб давити домашніх тварин? Нагадую: водієм маршрутного таксі №4 «добродієм» К. було двічі скоєно навмисний наїзд на чотирьохлапого друга сім’ї Стецко. (https://cumackiyshlyah.io.ua/s2602991/gospodinya_rikki_z_vini_gore-vodiya_nazavjdi_vtratila_svogo_chotirohlapogo_druga) 
         Цікаво, що коли у Дрогобичі ще були рейсові автобуси, ціни на перевезення були утричі нижчими за ціни на проїзд у маршрутних таксі. Послуги різнились тим, що маршрутні таксі зупинялись за вимогою пасажирів. Ось ще один обман: в нашому місті маршрутками і не пахне... А ціни... За аналогічну суму у Львові можна доїхати від з-д вокзалу до стадіону "Україна"(через увесь Львів) Запитання: може перевізникам варто пояснити своїм водіям, як слід себе поводити, а ще переглянути тарифи у бік зменшення?

 

                                                                                                 Сергій РапопортОбновлен 07 окт 2017. Создан 01 окт 2017  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
--- 01 окт 2017 ответить
На 11маршруті це найбільше хамло,яке не може наїстися,пенсіонера не візьме,атовця також.Пару місяців тому якби його не зупинив на перехресті джип мерседес,то було б купа травмованих або і мертвих
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/