ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Язик не завжди доведе до Києва
        19-го вересня о 1540 у приміщені Дрогобицького міського суду та у Печерському районному суді міста Києва мала слухатись справа де скаржником виступав Дрогобицький Дон Кіхот – пан Михайло Солян. Ми вже писали про цього незламного борця у статті від 17 травня 2017  «Дрогобицький Дон Кіхот, або боротьба з «вітряками» https://cumackiyshlyah.io.ua/s2608763/drogobickiy_don_kihot_abo_borotba_z_vitryakami

        Нагадаю: Ще починаючи з далекого 2008-го року пан Михайло, добиваючись справедливості, розпочав боротьбу із «системою», що триває і досі.

        Цього разу мішенню для влучного нищівного удару Генеральна прокуратура України, через відмову останньої внести до Єдиний реєстр досудових розслідувань справу відносно службової бездіяльності. суддів Колегії суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Львівської області.

        Суд повинен був проходити в режимі відео конференції. Таке у нашому місті побачиш не часто. Але …

        Заздалегідь «Київ» перевірив  зв'язок, у залі на той момент завершували слухання попередньої справи. Але коли все ж таки повинне було, хоч і із запізненням у п’ять хвилин розпочатись слухання справи, про яку я власне і розповідаю, то спочатку ніяк не могли зв’язатись з «Києвом», а пізніше, коли це все-таки вдалося, за допомогою мобільного телефону, стало відомо, що слухання вже перенесене і Суд вже слухає іншу справу, що була призначена наступною. Провсе – ще 7-10 хвилин.

        На кінець  я попросив би читачів не залишатись байдужими, а висловити в коментарях свою думку про описану у цій статті подію.

 

                                                                                                           Сергій РапопортСоздан 21 сен 2017  Комментарии       
Всего 1, последний 1 год назад
telemaster-dnepr 21 сен 2017 ответить
https://livesurf.ru/promo/121886
система раскрутки сайтов
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/