ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Ковальську не впізнати
          Сьогодні район продовольчого ринку не впізнати. Ще зовсім недавно уся вулиця Ковальська була заполонена стихійними торговцями. Крім того, що навіть просто перейтися вулицею у часи торгівлі становило велику проблему, більшість торговців стояли поза межами КП «Дрогобицький ринок», а це означало одне: з них неможливо було збирати плату за торгівлю, тобто – гроші у місцевий бюджет і без того бідний не поступали.

        У літній період  ситуація ускладнювалась, ще і тим, що багато хто продавав молочні продукти, яйця і т.д. , одним словом, які згідно санітарних норм повинні зберігатись у холодильниках просто неба - під палючим сонцем.

       З джерел у відділу економіки виконавчого комітету Дрогобицької ради, завдяки спільним діям Муніципальної варти, поліції та контролю керівництва міста, частину вулиці вдалося звільнити від стихійних торговців, які переходять на спеціально облаштовані місця як у центральному ринку, так і на інших торгових площадках міста. Адже вже другий тиждень на вулиці Ковальській триває рейд щодо протистояння стихійній торгівлі.

       Замічу,  це дається не легко, бо багато хто не хоче коритись владі, а продовжує торгувати у звичних місцях, а силові методи проти них не застосовують.

        Можна зрозуміти і те, що багато для кого навідь невелика платня за місце впливає на бюджет, але як тоді пояснити майже пусті ряди в районі СШ №14(вул.. Грушевського.

        Я би попросив читачів не залишатись байдужими, а написати в коментарях свою думку про те, як нашому місту вийти з положення, що склалось.

 

                                                                                                                              Сергій РапопортОбновлен 16 сен 2017. Создан 15 сен 2017  Комментарии       
Всего 5, последний 1 год назад
palec94444 15 сен 2017 ответить
???? НЕ ЗНАЮ ЩО ЗА СЕРГІЙ РЕПОРТЕР ЦЕ ПИСАВ...... ТА мушу визнати, що це глупство......... подібного роду маячні я ще не чув.....


та писати, що місто недополучає до б'юджету від сотні бабусь які привозять до Дрогобича кілька плесканок сиру чи молока.... та від дітей шкільнього віку які підторговують на канікулах та на вихідних городиною........ ВИБАЧТЕ МЕНЕ....... ТА МУШУ ВИЗНАТИ - ЩО ЦЕ ВЕРХ ЦИНІЗМУ.......!!!


Так я мешканець міста...... я люблю Дрогобич...... так мене дратує цей хаос який твориться на Ковальській...... так я згідний що з цим треба щось робити.......

можливо легше окультурити Ковальську для тих людей, а не гнати їх світ за очі до ЗОШ№14.......

" завдяки спільним діям Муніципальної варти, поліції та контролю керівництва міста, частину вулиці вдалося звільнити від стихійних торговців"........ ви перше ту бидлоту яка нібито наводить порядок навчіть культури...... переходити дорогу..... не сидіти в формі з дівчатами точити ляса та крити матом, чого я сам неодноразово був свідком....... маи неодноразово був свідком коли ці такзвані наводчики порядку розганяли торговців біля ЗОШ№16 поводячи себе як црки і всі повинні падати їм в ноги.......!!! Стоїть сопливий "царьок" в формі та грубить жіночкам.....

Пане Кучмо..... Мер - це старшина, ГОСПОДАР а не ТУЗОК....... так можна натравити "псів" : бездіяльну та хамовиту Муніципальну Варту (розпустивши яку зразу скоротяться видатки б'юджету не буде необхідності сторожити ланц в центрі) та Поліцію......

Комусь в Єропі до якої ми так всі стремимося стихійні ринки проводять регулярно на центральних площах міста.... так не щоденно 2-3 рази в тиждень і з цих фермерів ніхто не бере платні за торгівлю, а наоборот стимулюють домашнє господарство.........

то що мішає нам ...... в славетному Дрогобичі зробити подібне...... допомогти бідним (адже часто ці торговці з сіл направду живуть за межею бідності) ...... допомогти тим що старається заробити і хоче щось мати...... тим, хто старається, хто працює тяжко...... поцінувати їхній труд та старання а не бігти на них "як на розбійників" з кийками та палками, та ПИШАТИСЯ ТИМ, ЩО СИЛОВІ МЕТОДИ НЕЗАСТОСОВУЮТЬ (от чесно...... ну лише критин може таким пишатися)

чому не облагородити цю Ковальську та площадку біля ЗОШ№14 та дати людям відчути себе потрібними та дістати винагороду за свої нелегкі труди, адже "кожний працівник вартий своєї винагороди"..... чому не провести збірку по підприємцях на обладнання..... чи загальноміську благодійну збірку для обладнання місця для торгівлі тих людей та пильнувати щоб лише вони мали до цього доступ....... ЧОМУ???

Ми всі побиваємося за наше Місто Державу..... та будьмо свідомі що не побудуємо нічого путнього поки не змінимо себе та ненавчимося поважати інших, а тимпаче слабших та допомагати їм........ та виходячи з статті зверху нам ще огого як далеко..... адже ми ще пишаємося тим, що ми розганяємо слабших!!!
   
Микола 16 сен 2017 ответить
Не репортер, а Рапопорт :)
   
cumackiyshlyah 16 сен 2017 ответить
Чисельність населення Землі в 2016 році досягла позначки в 7 430 000 000 чоловік(взято з Вікіпедії — вільної енциклопедії), звісно, що неможливо знати всіх. Редакція просить пробачення у вельмишановного пальця - palec(вочевидь державною мовою звучить як - палець), звісно слово більш відоме ніж імя автора статті. Навіть, якщо це palec94444. Існує в народі думка, що цю частину тіла здавна показували дурникам. аби ті сміялись. Звісно, що palec - поза конкуренцією.
Микола 16 сен 2017 ответить
"Замічу" - відзначу. "вул.. Груневського" - якась нова вулиця у Дрогобичі? Може варто вичитувати текст?
   
cumackiyshlyah 16 сен 2017 ответить
От Ви пане Микола тим і займіться, а ліпше щось своє напишіть, а ми прокоментуємо. Творчої Вам наснаги.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/