ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ЕПОПЕЯ ДРОГОБИЦЬКОГО РОЗДОВБАЙСТВА, АБО ПОЕМА ПРО МОРЕ
          Вчора, коли я проходив вулицею Бориславською, що у Дрогобичі , раптом пригадався мені один твір відомого нашого режисера Олександра Довженка - «Поема про море», його називали «лебединою піснею» великого митця. Нажаль сам Довженко не встиг до кінця втілити свій задум, тому, за його сценарієм ігровий фільм, зняла в 1958 році вдова Олександра Довженка Юлія Солнцева.

       І тут я подумав, що якби Олександр Петрович жив у наш час, та ще й у нашому місті – він не став би описувати події пов’язані з будівництвом  Каховської ГЕС, а неодмінно написав би щось про «море», яке періодично виникає на початку вулиці Бориславської у місті Дрогобичі, і яке чомусь ніяк на можуть приборкати наші комунальники.

         Здається нічого складного тут немає. Але «море» вперто виникає навіть після того, що початок вулиці стояв повністю «роздовбаним» за допомогою складних і коштовних технічних засобів більше двох тижнів (чекали необхідних матеріалів). Звичайно, можна ж було спочатку дочекатись усього необхідного, а поті копати, але відразу видно – люди працюють. Та і мешканці вулиці радіють: нарешті зможемо перетнути дорогу будь де, та ще й без плавзасобів.       

   Роботами керували кваліфіковані фахівці з величезним досвідом робити за плечима. В житті не повірю, що вони не знали, як вирішити проблему. Є хіба два варіанти:

  1. Хтось хоче викликати незадоволення народу кимось, хто зараз при владі, щоб потім перед виборами «добитись» вирішення питання.
  2. … відразу після виборів показати свою роботу.

        Можливо хтось знає ще якісь варіанти?

                                                                                                              Дід Мазай

 ДИВІТЬСЯ НА КАНАЛІ:  https://youtu.be/X0F9Qdrw-z0Создан 05 сен 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/