ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

І знову сесія закрутилась довкола землі
        Сьогодні 22.08.2016, у сесійному залі Дрогобицького місьвиконкому відбулась чергова сесія. На порядку денному стояли декілька важливих питань. На одному з них я хочу зупинитись докладно. Це - питання стосовно земельної комісії.

        Фактично  це питання було єдине повноцінно розглянуте до 1400 розглянуто депутатами, через сильні суперечки у залі за участю прихильників і прибічників діючого складу комісії.

Не обійшлось, нажаль, і без особистих образ. Дійшло навіть до того, що один ображений пан звинуватив міського голову у нетрадиційній сексуальній орієнтації(у грубій формі). Дарма що перед початком сесії священик закликав присутніх стримувати свої емоції та засуджував подібні дії, що мали місце минулих разів.

        Хочу відмітити, що прихильники Олега Балога добре підготувались. Вони розгортали плакати з гаслами на кшталт: «РУККИ ГЕТЬ ВІД БАЛОГА», або «БАЛОГ – ГІДНА ЗАМІНА ДІЮЧИЙ ВЛАДІ» і т.д. Єдине, що не врахували маніфестанти – розміру транспарантів, що виявились завеликими, тому були складності з їх розгортанням і триманням.

        Зрештою, величезними зусиллями було все-таки прийняте рішення про заміну, а фактично про зміну складу земельної комісії, та її розміру. Відтепер у складі комісії буде, ще двоє депутатів, один з яких Сергій Оленич("САМОПОМІЧ").

         Докладніше ви зможете найближчим часом, побачити на нашому відео каналі https://www.youtube.com/channel/UC0dwIH5JpFaDDuhZSDrYQEw    , до речі, у чорновому варіанті деякі частини відзнятого відео там вже присутні, але я би радив дочекатись повного, вже обробленого відео.

 

                                                                                                                     Сергій Рапопорт.Обновлен 23 авг 2017. Создан 22 авг 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/