ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ДРОГОБИЦЬКІ МЕДИКИ НЕ ЗДАЮТЬСЯ
          Нелегкі настали часи для дрогобицької медицини:  дедалі скорочується державне фінансування, сучасний стан системи охорони здоров’я України не дозволяє у повній мірі забезпечити право наших громадян на медичну допомогу на належному рівні, передбаченому міжнародними стандартами та законодавством України. Тому єдиним виходом може слугувати страхова медицина, яка виступає реальною альтернативою бюджетному фінансуванню, що вже не спроможне забезпечити конституційне право громадян на отримання безоплатного медичного обслуговування. Але до страхової медицини ми ще не доросли. Як медик та міський голова, усвідомлює важливість реформування у галузі медицини, оскільки в умовах надзвичайно складної фінансової політики надавати ефективні медичні послуги стає щораз важче і важче. Через брак коштів – скорочення. Про це докладно пояснює наш міський голова Тарас Кучма. Див. відео:

https://youtu.be/LxoR5H3RKCo

https://youtu.be/Y7SssZ2G9Jw

          А ось ще одна проблема про яку вже неодноразово писав «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ», наприклад: https://cumackiyshlyah.io.ua/s2604565/drogobich_-_povna_evropa_3_abo_i_plivento_na_zakono ,

https://cumackiyshlyah.io.ua/s2609692/lyudonki_spravedlivist_isnu ;

нагадую:      Декілька років тривали судові процеси в яких позивачами виступали працівники Дрогобицької  районної лікарні №5, що важкими зусиллями намагались стягнути суми заборгованості по заробітній платі, що їх повинні були цитую: «... шляхом списання коштів з  відповідних рахунків центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів з врахуванням закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень».  Але вже тривалий час через дії різних посадових осіб, люди не можуть отримати свої законні гроші(зарплату та встановлені судом надбавки). Їхні конституційні права грубо порушені.

          Розгнівані медики подали заяву до прокурора м. Київ (бо саме столичні бюрократи займаються всіма цими неподобствами, не виконуючи рішення Суду, що в нашій державі, стосовно посадових осіб, є кримінальним злочином) з проханням порушити кримінальну справу проти директора Державної Казначейської служби України . Їх прохання було виконане, але все решта залишилось без змін – грошей так ніхто і не отримав. Нагадую : в нашій Державі, стосовно посадових осіб, є кримінальним злочином, що суворо карається. Але «казначеї» вирішили надалі все і всіх ігнорувати. Подумайте, які «хоробрі».

          Зрештою люди вдалися до наступного кроку: вони подали заяву Прем’єр-міністрові п. Гройсману В.Б., в якій докладно описали свої негаразди і просять підготувати подання на засідання Кабінету Міністрів України про звільнення з посади керівника Державної  Казначейської служби України. Можливо Володимир Борисович разом з міністрами зможе чимось допомогти нашим землякам.

                                                                                                                         Дід МазайОбновлен 11 авг 2017. Создан 27 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/