ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ЧОГО ВАРТА ТАКА КОНСТИТУЦІЯ???
 

        Апеляційна колегія Верховного суду Росії відхилила апеляцію релігійної організації «Свідки Єгови» на попереднє рішення цього суду визнати її екстремістською. Таким чином, рішення суду про ліквідацію організації і заборону її діяльності в Росії набуло чинності.

      Таке рішення Верховний суд Росії ухвалив 20 квітня за позовом Міністерства юстиції Росії. Після того почастішали повідомленням про тиск на послідовників цієї релігійної течії.

          Правозахисники вважають рішення таким, що порушує права людини.

          Лише через декілька годин після прийняття Верховним судом рішення від 20 квітня 2017 року група вандалів скоїла напад у Санкт-Петербурзі на найбільшу богослужбову споруду Свідків Єгови у Росії і навіть погрожувала віруючим. Вандали атакували і інші місця поклоніння, а також домівки Свідків у таких містах, як Калінінград, Москва, Пенза, Ростов, Санкт-Петербург, Єкатеринбург, Воронеж та Красноярськ. А 24 травня 2017 року у селищі Жешарт (Республіка Комі) нападники підпалили будівлю, де проходили зібрання Свідків Єгови. Окрім поліцейських рейдів та актів вандалізму, спрямованих проти Свідків, окремі віруючі зазнавали нападів та погроз у місцях навчання та на роботі, а деякі навіть були звільнені.

        Ввечері 25 травня 2017 року поліція перервала мирне богослужіння у російському місті Орел (на фото зверху) та заарештувала підданого Данії, а також декількох громадян Росії. Відео: https://www.jw.org/finder?wtlocale=K&docid=702017135&srcid=share

        Як припускають, тепер «Свідки Єгови» можуть звернутися до Європейського суду з прав людини, але Росія не вважає себе зобов’язаною виконувати його рішення.

       До організації, що заявляє про 170 тисяч представників цієї релігійної у Росії, влада країни давно ставиться з підозрою через її негативну позиції щодо військової служби, виборів чи загалом авторитету влади.

        У Росії Конституція офіційно гарантує свободу релігії, але законодавство визначає чотири «традиційні релігії» народів країни – православне християнство, іслам, юдаїзм і буддизм, а інші релігійні течії нерідко зазнають дискримінації.

                                                                                                           З матеріалів  www.jw.orgСоздан 18 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/