ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

А тарифи то насправді космічні… , або - Ось такі то пироги.
       Багато хто з дрогобичан замислювався над безмежністю Всесвіту. Багато вже сказано  про  безмежні космічні далі з відстанями, що вимірюються цифрами, що пересічній людині годі їх навіть уявити.

       Хто ж знав, що з часом так будуть говорити і про дрогобицькі тарифи.

       Розглянемо лишень два приклади:

       Приклад перший: У неділю 02.07.2017 проїзд у, з дозволу сказати, «маршрутному таксі». Я навмисне беру ці слова в лапки, тому що маршрутне таксі, по ідеї, повинно зупинятись, за вимогою пасажира. Звідси і назва: «Таксі», але їздить певним маршрутом, тому і «маршрутне».

        Пам’ятаю, раніше ціна проїзду у цих видах транспорту різнилась у тричі,зауважте це. У нас же чомусь «маршрутному таксі» їздять у режимі рейсового, автобуса, а ціни чомусь…

        Крім того сам голова комісії з перевезень – депутат міськради Тарас Демко сам зауважив, що на роботу «маршрутчиків» поступає багато скарг.  https://youtu.be/5iAFyPiSu4c   Ось одна з них: https://youtu.be/bEhKQostk4U

       Доречи, наші земляки у той же день, за таки ж чотири гривні їхали у Львові маршрутом «З.д. вокзал – стадіон «Україна»(Липова алея), а це – більше за годину їхати через усе місто. Зауважте: лвів’янам це вигідно. А може у місті Котермака машини заправляють надзвичайно дорогим паливом? То може вартує пошукати «дешевших» перевізників?

       Приклад другій: ЖКГ -  це взагалі окрема розмова. Зверніть увагу на фото. На одних – порівнюються квитанції, як зросла ціна на його послуги протягом лишень одного місяця.

       На других – у якому стані знаходиться будинок. Питання: за що платити гроші?

       Ось таки то пироги.

 

                                                          Дід МазайСоздан 14 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/