ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Дрогобич - повна Європа 5,або не довго ж грала музика(воскресіння «моря»)
        Не довго ж грала музика(…не долго музыка играла…), прогадав  я початок відомої колись пісні, що походить з одеського шансону. Вони якнайкраще підходить до теми сьогоднішньої статті.

        Ми вже писали про «море», що час відчасу утворюється на початку вулиці Бориславської, що у Дрогобичі. Це стаття: Дрогобич - повна Європа 4, або Галицька Венеція https://cumackiyshlyah.io.ua/s2608441/drogobich_-_povna_evropa_4_abo_galicka_veneciya  . До статті були додані відео і фотоматеріали. Мешканці неодноразово звертались до різних інстанцій, та народних обранців. І зрештою-решт роботи по меліорації початку вулиці Бориславської було виконано.

        Під час виконання робіт був присутній навіть один дуже відомий у нашому місті керівник відповідної організації(прізвище та ім’я якого я називати не буду,щоб не компрометувати відповідального і гарматного чоловіка). «ну все, - зітхнули з полегшенням Дрогобичани,- тепер зможемо вільно пересуватись вулицею без плавзасобів».

        І дійсно, так на початках і було, але що це? Море знов відродилось на старому місці, як міфічний птах – Фенікс із попілу. https://youtu.be/Nc2kS57pQP4

        Цікаво6 скільки грошей з місцевого бюджету вже пішло на боротьбу з водною стихією? Скільки ще їх кане в пучину вод. А головне: Хто буде звітувати і нести відповідальність за їх належне, або ж неналежне використання? А може вертує, щоб хоч разок винні(якщо вони звичайно є) понесли б персональну відповідальність?

                                                                                                                            Дід Мазай Создан 12 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/