ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

За два дні - три резонансні справи
        Цими днями Дрогобицьким міськрайонним судом проводиться слухання одночасно трьох  резонансних справ. Так у понеділок 3-го липня, о 16.00 продовжилось слухання у справі бійця батальйону "АЙДАР" Дениса Яковенко. Нагадаю: його звинувачують у тім, що він облив зеленкою відому дрогобицьку громадську активістку п. Ліду Надкреничну. «ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ» вже писав про це у статті :  https://cumackiyshlyah.io.ua/s2613208/drogobickim_miskrayonnim_sudom_rezonansna_sprava  . У суді була оголошена перерва до7-го серпня.

        Хочу зазначити, що сам Денис винним себе не визнає і вважає,що вчинив правильно. Ось така тверда позиція.

        Наступна справа – побиття відомої незалежної журналістки Вікторії Лишик, яке вчинила, під час спроби взяти інтерв’ю, колишня головний бухгалтер КП ”Туристично - готельного комплексу ”Дрогобич”(колишня “Тустань”) громадянка Ф. Останню на суд прийшли підтримати брат і донька. Звинувачуваній інкримінують – хуліганство, нанесення тілесних ушкоджень,та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. Останнє звинувачення дуже серйозне, адже такі дії караються штрафом до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.  Ця справа слухалась 4-го липня, о 14.00. У справі також оголошено перерву.

        А третя справа – відому дрогобицьку громадську активістку п. Ліду Надкреничну звинувачують у наруга над державними символами України(у даному випадку мається на увазі прапор).  Самі розумієте всю серйозність звинувачення особливо у такій тяжкій для країни час. Справу розглядає суд за участю судді Крамара Ореста Володимировича, відомого своїм почуттям гумору та харизматичною усмішкою.  У розгляді справи також було оголошено перерву до 20-го вересня, через неявку захисника звинуваченої(він заздалегідь подав про це клопотання, бо в цей день брав участь у інших процесах).

       Ось таке, сповнене подіями у нас життя.

                                                                                                                        Сергій РапопортСоздан 05 июл 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/