ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Дрогобицьким міськрайонним судом резонансна справа
        Сьогодні Дрогобицький міськрайонний суд розпочав слухання резонансної справи, суть якої у тім, що відому дрогобицьку громадську активістку п. Ліду Надкреничну було облито зеленкою. Здавалося б – що тут розуміти… Але річ утім, що так вчинив не якийсь там хлопчик-бешкетник, а учасник АТО, боєць НГУ батальйону "АЙДАР" Денис Яковенко. Ну що тут сказати… Добро би дитячі пустощі, а тут -  серйозний чоловік, що будучи хворим на діабет добровільно пішов воювати в зону АТО. У чім тут річ?

       На засідання суду прийшло багато побратимів звинуваченого, щоб підтримати його морально. Хлопці охоче виказували свою точку зору на подію, що відбулась. Вони , як і сам Денис, пояснювали його дії так: Хлопець коли довідався, що п. Ліда кидаючи яйцями на сесії міськради 31 січня у міського голову попала у прапор, надзвичайно обурився і хотів їй відомстити в такий спосіб.

      Пані Ліда спочатку говорила неохоче, ала мпотім все ж таки сказала, що у прапор яєць не кидала, і пообіцяла дати мені пізніше більш докладне інтерв’ю,підкріплене доказами.      

       У судовому засіданні було оголошено перерву до 3-го липня, у зв’язку з тим, що відповідач поміняв захисника і той повинен ознайомитись зі справою.

        Справа - непроста. На мою думку добре, що вона потрапила до такого досвідченого та кваліфікованого судді, як Хомик А.П., що вже багато років є головою суду у нашому місті. Надіюсь, що рішення Феміди має бути справедливим, адже суддя такого рівня повинен все-таки віднайти істину, як би далеко вона не була захована.

                                                                                                           Сергій РапопортОбновлен 29 июн 2017. Создан 22 июн 2017  Комментарии       
Всего 3, последний 1 год назад
Ветеран АТО 23 июн 2017 ответить
це просто ппц. помилок багато. хай пройдеться по всіх заправках і будинках на якіх є прапор України які вони там понищені.
   
cumackiyshlyah 23 июн 2017 ответить
Одна справа-коли прапор нищиться природнім чином,а інша-це вже кримінал. А що до помилок,даруйте,то стаття вийшла відразу після суду,автор трішечки змучився за день, думаю сьогодні виправиться.
ivanovich.galina 25 июн 2017 ответить
Рижу Лідку мало облили, молодець той,що зробив! А так звана феміда Хомика має виправдати бійця АТО! а рижу засудити, хоть маю інформацію, що рижа має домовлено з Крамаром, який веде справу по яйцях і має рижу виправдати. ніфіга їй небуде дуже тішиться.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/