ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Домашні улюбленці - не іграшки
           Не встигли з міста поїхати волонтери з «Чотирьох лап»(про них читати: https://cumackiyshlyah.io.ua/s2607305/pro_te_yak_pracyuyut_chotiri_lapi   , та дивіться:  https://youtu.be/cV5oh2XQYpU   , як на нас нові сюрпризи.

          Вчора 31.06.2017року небайдужі дрогобичани, разом з волонтерами «Спільної помочи», обробили від паразитів цуценят, в районі «Держводоканалу», всього дев’ятьох – сім хлопчиків, та дві дівчинки. Малеча хворіє потребує лікування та якісного харчування. З перетримкою теж поки що нічого не зрозуміло – у пункті перетримки по вул.. Тарнавського – карантин, троє собак захворіли на вірусний ентерит.

          Для чого я все це пишу? Зараз поясню: Багато людей заводить собі домашніх улюбленців, не усвідомлюючи всієї глибини своєї відповідальності. Вони навіть не думають контролювати народжуваність – не те щоб стерилізувати, до того треба ще дорости, такі господарі навіть не намагаються за ними слідкувати, а натомість випускають їх вільно бігати, незважаючи на на що, потім, як результат – незаплановані  цуценята та кошенята, що, як правило, за умови, що їх не втоплять, то швидше за все вони опиняться просто неба. Як, ще один приклад наведе кошенят, що жінка – інвалід, відібрала в подружжя наркоманів.

          Є, правда, ще одна категорія, це горе-селекціонери. Один такій «клоун» з захватом розповідав, як він із своїм сусідом, збираються «поженити» своїх псів. Тепер прошу сісти, щоб ви , шановний читачу, не впали. Наречений  лабрадор. За їхнім бажанням, повинен взяти собі бельгійську вівчарку, як підросте звичайно.

          Припустимо, що перше покоління метисів, ще худо-бідно пороздають по селам, а наступні? Що, знову на вулицю?

          Якій висновок можна зробити?  А дуже простий:

          Доки не зміниться свідомість людей, наші місто будуть повні безпритульними тваринами.

           Зрозумійте: домашні улюбленці не іграшки, вони живі істоти, що теж страждають від поганого до них ставлення.        

                                                                                                               Сергій РапопортОбновлен 14 июн 2017. Создан 01 июн 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/