ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

І знову – «швидка»
       Сьогодні 25.05.2017 року біля магазину «1000 ДРІБНИЦЬ» (Лесі Українки №3) на землі лежала жінка, на вигляд – років сорок. Довкола зібрався натовп. Очікували швидку, що ніяк не приїжджала. Двоє дівчат (студентки) обурювались: «Ми телефонували до «швидкої» повідомили,але нас диспетчер хіба насварила» - говорила одна з них. Тим часом небайдужим дрогобичанам вдалось трішечки привести людину до тями, вона скаржилась на біль у печінці та у ділянці, правда зізналась, що посварилась з мамою і трішки собі випила.

      Особисто я сам декілька разів телефонував на 103, останній раз вже скаржився на «гарячу лінію»., і тільки тоді прибула машина «швидкої допомоги».

      Шановні краяни! Я простояв до того, як почав телефонувати 14-ть хвилин, у п’ятницю 19 травня – 17ть хвилин( читайте https://cumackiyshlyah.io.ua/s2609024/drogobicki_yaycokradi_ta_shvidka_dopomoga ), але ж і до мого приходу люди телефонували. Та за такій термін, якщо щось серйозне, можна і «дуба врізати». А може справа у тім, що диспетчерська служба тепер знаходиться у Львові? Нехай тим займаються фахівці, та відповідні органи влади. Скажу одне: «Небезпечно хворіти у Дрогобичі.

Відео з місця поді:

https://youtu.be/aWgieZnhevI

https://youtu.be/2loalW9wIFE

https://youtu.be/iClqxfk6niI

 

                                                                                                                       Сергій РапопортОбновлен 06 июн 2017. Создан 25 мая 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/