ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Дрогобицькі яйцьокради та «швидка» допомога.
       У п’ятницю 19 травня, у місті Котермака сталися аж дві резонансні події: крім звичних вже для мешканців нашого міста, крадіжок металевих грузил та, що любителі оковитої знімали з підставок, які підтримували виставлені в центрі міста писанки, з метою здати як металобрухт, разом ії резинками, що кріпили їх до підставок. Щоб спробувати останні продати «базаринкам», була викрадена одна з писанок.

      Втішає той факт, що культурний рівень, на відміну від морального наших злодюжок стрімко зростає, як і відтепер статус автора вищезгаданого витвору мистецтва, тому що остання викрадена «писанка» про яку я чув була роботи самого  Пе’тера Карла Фаберже́.

      Наступна подія вражає своїм цинізмом.: У самісенікому  центрі міста (біля магазину «Ромашка» на землі лежав молодий (35-40років) чоловік, судячи з усього йому було дуже зле. Він благав людей про допомогу, намагався сам зателефонувати до «швидкої», але йому тяжко було говорити. Небайдужі дрогобичани, а їх на той час, вже зібралось багато, серед них були і депутати міської ради, що поспішали на засідання виконкому, масово» обривали дроти» до невідкладної допомоги, але місцеві з дозволу сказати - «ескулапи», яких отримують зарплатню, з податків пересічних громадян усім відповідали стандартно: « А може він - п’яний, або чого доброго – наркоман» .

      Прийшлось зателефонувати до Пожежної рятувальної служби та попросити про допомогу їх. Вочевидь останні пояснили «білохалатникам» суть справи, і зрештою «швидка» таки прибула. На щастя людині таки надали допомогу, на очікування якої бідолашному прийшлось чекати приблизно хвелин зо двадцять ( це я підійшовши «засік час», вийшло 17-ть хвилин.

      Дрогобичани!!!  Що це діється?!  Що, якби цей чоловік виявився би п’яничкою, то нехай би вмирав?

 

Ось відео з місця події:

https://youtu.be/okcoknlUOgY

https://youtu.be/_kO7OVTQ82M

 

                                                                                                       Сергій РапопортСоздан 21 мая 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/