ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Дрогобич - повна Європа 4, або Галицька Венеція.
          Венеція. Венеція. Вулиці – канали, спів гондольєрів. Твоїм туристичним фірмам є чого боятись:

          Окрім Туристичного комплексу «Дрогобич»(колишня «Тустань»), що не так давно мала всі шанси стати «Меккою» для любителів екстремального туризму у Дрогобичі дедалі частіше почали зникати під водою вулиці, здебільше після дощу. Ось один з таких потопів, що роками виникає на початку вулиці Бориславської:

 

https://youtu.be/TOvhrYfVigI

 

https://cumackiyshlyah.io.ua/vbdb8ff6a5e4c41942b902c89c3d74e7b

 

          Правда, після того, як комунальники, за допомогою своїх нехитрих інструментів щось у каналізації пошпортають, вода таки, за декілька годин зникає. Але виникає питання: Навіщо мучити бідолах-комунальників, а то ще і чого доброго прийдеться й усі стічні отвори в місті до пуття доводити. Чи не було б простіше лишити все, як воно є. З часом більшість доріг як ото Атлантида зникне під водою, Дрогобич перетвориться на таку собі Галицьку Венецію, зрештою перетягне звідтам усіх туристів, а залишені без роботи тамтешні перевізники, самі приповзуть, я хотів сказати: «припливуть» до нас та навколішки будуть благати, щоб їх допустили до тендера на пасажирські перевезення дрогобичан, та гостей міста екологічно чистими гондолами.

         Ви цілком справедливо запитаєте: «А що ж буде з нашими , вітчизняними перевізниками»? Відповідь проста: Вони закуповуватимуть автобуси-амфібії, я такі бачив в Інтернеті:   

 

 

           Підприємливі банкіри дадуть їм на цю справу, кредити на пільгових умовах, ну як на електромобілі. Не хвилюйтесь, все буде гаразд.

 

                                                                                                               Дід МазайСоздан 14 мая 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/