ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Прес-конференція голови Львівської облдержадміністрації Синютки Олега Михайловича
        Вчора 24.04.2017 року у приміщенні конференц-залу Львівської ОДА, відбулась прес-конференція голови Львівської облдержадміністрації Синютки Олега Михайловича з журналістами представниками ЗМІ області.

        Перед початком конференції присутні журналісти обговорили проблеми пов’язані з розвитком мас-медіа у регіоні з начальником управління інформаційної політики в Львівська облдержадміністрації Ольгою Березюк . Зокрема гостро стояло питання роздержавлення ЗМІ. Стосовно цього питання п. Ольга повідомила, що на це  виділені кошти у розмірі 400000грн. Незабули при цьому і Дрогобицьку «ГАЛИЦЬКУ ЗОРЮ», якій до речі виділяються також кошти і з місцевого бюджету. Так що газета заснована у 1939-му році продовжить радувати читачів свіжими номерами. Дрогобичанкою – незалежною журналісткою Вікторією Лишик було порушене болюче для всіх питання: перешкоджання журналістській діяльності. Нагадаємо: сама Вікторія нещодавно зазнала брутального побиття, під час виконання своєї роботи,  від головного бухгалтера одного з комунальних підприємств Дрогобича. Справою тепер займаються правоохоронці.

        Під час самої прес-конференції, задавались різноманітні питання, якими стурбовані жителі Львівщини, зокрема проблема вивозу львівського сміття. На що Олег Михайлович повідомив, що питання тимчасово вирішене, а на найближчу перспективу буде побудовано сміттєпереробний завод. Заявки на тендер вже подали три серйозні іноземні фірми.

        Стосовно ремонту доріг пан голова повідомив, що існує програма, згідно якого, якщо ремонтні роботи продовжуватимуться у теперішньому темпі, то за шість років будуть відремонтовані всі дороги Львівщини. Зрозуміло, що першочергово ремонтуватимуть головні дороги, а пізніше – «павутинку», тобто другорядні шляхи, та дороги, що їх з’єднають.

        Блискавкою пролунало звернення Вікторії Лишик до голови Львівської облдержадміністрації, що до грубої дискримінації владою Трускавця учасника бойових дій, бійця батальйону «Азов» Івана Сенюти. Про це докладніше на відео: https://youtu.be/1dh_IwQcLYc     . Потрібно віддати належне: працівники ЛДА миттєво зреагували і тепер вивчають можливості залагодження конфлікту.

        Взагалі хочу сказати, що вся прес-конференція проходила у теплій, майже домашній обстановці. Пан Олег жартував, розказував анекдоти і цікаві випадки з власного життя. Загалом зустріч, на мою думку, пройшла дуже плідно, усі залишились задоволені. Наприкінці присутні сфотографувались на пам'ять.

                                                                                                                           Сергій РапопортСоздан 25 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/