ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

ЧИ ВИСТОЇТЬ У МОСКВІ ВАРТОВА БАШТА???
        У Верховному суді Російської Федерації протягом шести днів відбувались судові слухання за позов Міністерства юстиції про ліквідацію Управлінського центру Свідків Єгови в Росії і 395 місцевих релігійних організації Свідків Єгови по всій Росії.

        Зрештою в п’ятницю 20-го квітня 2017  Суд ом позов було задоволено було задоволено. Рішення суду вже набуло чинності з моменту оголошення. Відтепер члени згаданої мають 30 днів на подання апеляції, яку розглядатиме колегія з трьох суддів. Це може мати, у випадку вдiмови в задоволені останньої,  жахливі наслідки для Свідків Єгови у Росії. Свідки Єгови можуть втратити майно, яке використовують для своєї релігійної діяльності, приблизно 400 їхніх юридичних осіб може бути ліквідовано та кожен з понад 170 000 Свідків можуть зазнати кримінального переслідування лише за те, що збираються для поклоніння Богові, разом читають Біблію чи розповідають про свою віру іншим.

        Згадаємо історію: Члени цієї організації піддавались переслідуванням спочатку в місці виникнення у США, потім у гітлерівській Німеччині та СРСР, незважаючи на свою повну політичну нейтральність та відмову служити у будь-яких збройних та воєнізованих формуваннях, будь-якої країни ні за яких обставин, навіть на нестройових посадах. Вони важають, що вже обрали собі царя(Ісуса Христа), є віданнями його слугами та солдатами його війська. За свої переконання ці люди готові витерпіти любі переслідування і тортури, навіть піти на смерть, що підтверджується чисельними історичними фактами. Все це говорить про те, що належні до цієї організації нічим не загрожують країнам у яких проживають.

         «Ми дуже розчаровані таким рішенням суду і глибоко стурбовані тим, як воно вплине на нашу релігійну діяльність,— розповів Ярослав Сивульський, представник Свідків Єгови в Росії.— Ми подамо апеляцію на це рішення. Сподіваємось, що наші законні права як мирної релігійної групи будуть відновлені якнайшвидше». ( за матеріалами jw.org).

        Але дехто, нажаль,  вважає інакше. Все почалося коли у 2002-му році владні інституції Росії, стурбовані зростанням тероризму, прийняли Федеральний закон «Про протидію екстремістській діяльності». Але нечітке визначення екстремістської діяльності викликало побоювання, що представники влади у країні будуть використовувати цей закон як засіб для переслідування.  Тому у 2003 році Комітет ООН з прав людини закликав Росію внести зміни в законодавство і дати більш чітке визначення екстремістської діяльності, щоб «усунути будь-яку можливість неправомірного застосування цього закону. Але російські державні мужі цей закон не уточнили, а, навпаки, розширили його застосування. Як наслідок почалися таки переслідування інакодумців. У їхнє число попала і згадана мною релігійна громада. Тільки в одному 2007-му році, органами прокуратури Російської Федерації  було  розпочато проти Свідків понад 500 розслідувань. У 2009 і 2010 роках, спираючись на так звані оцінки експертів, суди в Таганрозі та Горно-Алтайську винесли рішення на користь прокурорів. Відтоді ці два судові рішення, які наклали заборону загалом на 52 релігійні публікації. Вони ж стали підставою для висунення численних звинувачень проти Свідків Єгови. На сьогодні за рішенням судів вже заборонено 87 публікацій Царства.

      «Свідки Єгови розповсюджують свої релігійні публікації по всьому світі. Їхня література є політично нейтральною, вона спрямована на поширення біблійної освіти та сприяє миру. У список публікацій, які суд Росії оголосив екстремістськими, потрапила книжка для дітей “Моя книга біблійних оповідань” та книжка “Чого насправді вчить Біблія?”, тираж якої становить понад 200 мільйонів примірників і яка доступна понад 250 мовами» (Роберт Сіранко, президент Пенсильванського біблійного і трактатного товариства «Вартова башта»). ( за матеріалами jw.org) .

 

        З дозволу сказати «правоохоронці» не тільки переслідують у судовому порядку окремих віруючих, вони також використовують підкинуту в Зали Царства заборонену літературу як підставу для ліквідації місцевих релігійних організацій Свідків Єгови. Як тільки місцеву релігійну організацію визнають екстремістською і ліквідовують, держава проводить конфіскацію її майна. Внаслідок цього місцеві Свідки втрачають свої Зали Царства, як це було в Таганрозі і Самарі. Влада в інших містах діє за тією ж схемою.

       Вочевидь надіятись на те, що сліпа російська Феміда раптом прозріє та змінить свої погляди та методи роботи не вартує то усьому Товариству Вартової Башти залишається тільки молити Всевишнього про диво, а Він робив, ще й не такі дива.

                                                                                                                         Сергій РапопортСоздан 23 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/