ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

У Дрогобичі відбулась загальноміса толока
        Як повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради: У понеділок, 10 квітня, на понеділковій оперативншй нараді з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради, міський голова Дрогобича Тарас Кучма підбив підсумки загальноміської толоки, яка відбулася 8 квітня. Він висловив слова подяки учасникам, також відзначив активну громадську позицію учнів шкіл, волонтерів, представників політичних об’єднань, працівників державних установ та комунальних підприємств міста, освітян, медиків, службовців місцевого самоврядування та всім небайдужим дрогобичанам, що не залишились байдужими, і впродовж минулих тижнів, та в суботу, 8 квітнядолучилися до прибирання нашого міста.

        Також міській ролова наголосив, що наведення ладу в місті — це не тільки робота комунальних підприємств, а й відповідальне ставлення до довкілля та благоустрою усіх жителів міста. Він зазначив:

«Цього року кожен свідомий дрогобичанин долучився до прибирання міста, однак найбільший внесок зробила наша молодь. За це всім дякую. Однак, я не бачив під час прибирань жодного з тих громадських діячів, які все знають, всіх повчають, але їхні «благі наміри» обмежуються лише словами. Після такої «активності» ці діячі не мають жодного морального права вказувати тим службовцям, які часто з їхнього боку зазнають критики та безпідставних образ, про те як діяти і як управляти містом. Впевнений, що такі толоки є яскравим відображенням справжньої активності мешканців та бажання якісних змін в рідному місті.»

        За минулі два тижні, небайдужим дрогобичанам вдалося прибрати територію парку «Новонароджених», парку культури та відпочинку на вул. Трускавецькій, територію «Шпихліру» та значну територію рідного міста. Добре, що залишились, ще у місті Котермака люди, здатні на добрі справи.

                                                                                                                  Сергій Рапопорт

 Обновлен 12 апр 2017. Создан 11 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/