ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
Хвиля вандалізму накрила Дрогобич

Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
Я мав на меті написати статтю про те, як дрогобичани, з приходом весни доводять до ладу рідне місто, прибираючи купи сміття, що накопичились за зиму, фарбують паркани, білять дерева та бордюри і т.д. Навіть світлини вже зробив. Але те, що я згодом довідався, змусило мене відхилитись від завданого курсу, та написати саме ці рядки, які ви, – шановні читачі, зараз читаєте. Навіть міській голова вже відреагував (див. відео). www.youtube.com/watch?v=42hU_7bHoqa

Абсолютно деградований покидьок, вандал, якого вже затримали правоохоронні органи та встановили його нікчемну, не варту уваги дорогого читача, гидку в усіх відношеннях, особу, проявляючи вершини цинізму, вчинив святотатство, насміявшись над пам’яттю загиблих на Майдані людей, осквернивши сквер Героїв Небесної Сотні, що по вул. П. Орлика. Цей паталаха викрав декоративні кущі.

Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
Ну як тут не згадати російського класика А. П. Чехова, що в одному з своїх оповідань описав допит затриманого мужика, який розбирав залізницю, щоб здобути собі грузила для риболовлі.
Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
Але це, ще не все. У нашому місті, в цей же час, сталось, ще одне подібне ч.п. Тієї ж ночі горівєврейській цвинтар. Якесь чмо, інакше слово, щоб якось назвати цю особу підібрати тяжко, підпалило там траву. Як результат: місце поховання наших земляків – ремісників, лікарів, вчених рабинів, домогосподарок, промисловців, що жили і померли у Дрогобичі розбудовуючи та прикрашаючи рідне місто(до речі, для тих хто не знає, єврейське населення до 1939-го рокустановило половину мешканців нашого стародавнього міста) перетворилось на страхітливе згарище.
Хто і навіщо це зробив, поки що – таємниця, одна з версій, яку я чув, що це хтось з комунальників, таким чином наводив порядок? Та ж, вочевидь, забув, що у людини, на відміну від манекена, голова не тільки задля носіння головних уборів. А для того, щоб усвідомлювати усю відповідальність за зроблені вчинки.
Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
Офіційна влада поки що не відреагувала на ганебне святотатство, очільник міста Тарас Кучма про цю подію, довідався тільки сьогодні. Але, сподіваюсь, що відповідна реакція місцевого саморядування буде жорсткою – це ж хлопці з ГО «Майдан», які охороняли приміщення синагоги, після того, як брудною лапою підлого провокатора на її стіні були намальовані та написані фашистсько–расистські символи. В ніч після Майдану ( до речі, фото майже аналогічних «художуств» мені скидали з Криму, чим там закінчилось ми знаю, це хлопці з Правого Сектора, під час безвладдя у країні, найшли винуватих і пояснили цим негідникам, чому так робити не можна… Отже – будемо надіятись і на аналогічну ситуацію в місті Котермака.
Хвиля вандалізму накрила Дрогобич
На закінчення хочу сказати, що хто і які б не мав політичні, або ж релігійні погляди - немає жодного права глумитись над пам’яттю померлих. Підло і низько воювати з тими, хто вже не може за себе постояти. Тим більше, вони вже на Божій правді (тобто, за все заплатили). До речі, у Новому Заповіті гйдеться: «…бо заплата за гріх. смерть…»(Римлян :23)
                                                                                                                                   Сергій Рапопорт

 


Обновлен 10 апр 2017. Создан 06 апр 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/