ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

На чиїй стороні буде закон?
         29-го березня у Трускавецькому міському суді продовжилося слухання справи за позовом учасника АТО Івана Сенюти до Трускавецького міськвиконкому. Річ у тім, що чоловік звернувся до згаданої установи щоб реалізувати своє право на отримання земельної ділянки. У виконкомі йому повідомили, що він сам повинен сам знайти собі відповідну ділянку в Держгеокадатрі. Що пан Іван врешті і зробив. Після чого йому було відмовлено. Відмова мотивована тим, що мов ля у даній місцевості «землю» виділяють лише юридичним особам. З’ясувавши що сусідніми ділянками все-таки володіють фізичні особи, пану Сенюті, такі довелося звернутись до суду.

        Під час слухання пан Іван гарно, гарно підготувавшись, можна сказати навіть професійно виклав свою точку зору, що в голос зазначили навіть його опоненти, що у свою чергу теж були добряче підготовлені і надавали вагомі аргументи. Позивач навіть посилався на досвід інших міст у аналогічних справах, але нажаль, надані ним матеріали, з точки зору відповідачів, не всі стосувались даної справи і тому деякі з них після ретельного вивчення були відхилені Судом. Зал суду у той час нагадував справжнє поле битви мі інтелектами обох сторін 

        На превеликій жаль, суддя змушена була оголосити перерву по даній справі, тому, що підходив час іншого слухання.

        Я – не фахівець у юриспруденції і тому не можу передбачити подальший хід справи, але хочеться вірити, що Суд винесе єдино правильне та законне рішення на наступному засіданні, що відбудеться 11-квітня.

 

                                                                                                                  Сергій РапопртСоздан 31 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/