ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Жахіття підземель "Тустані"
       Знайома дрогобичанам картина: Пам’ятник Тарасу Шевченку на фоні колишньої “Тустані”, чудовий весняний день. Тепле, по-справжньому ласкаве сонечко. Так і хочеться поринути у спогади. І вони не заставляють себе чекати… Але час іти. Я ж тут у справах, мене із колегою-журналісткою запросили відвідати КП ”Туристично - готельний комплекс ”Дрогобич”(колишня “Тустань”. Іду і дорогою продовжую свої спогади. Те що мені довелося побачити надало моїм спогадам цілком конкретного спрямування

        Пам’ятаю, у лихі дев’яності у моді було переглядати привезені з закордону відеокасети з фільмами жахів. Незвиклі до таких страхіть глядачі бувало не могли після іх перегляду спати по ночах і кажуть, були випадки, що і непритомніли.

        Саме такі спогади взяли мене в полон коли разом із новим заступником директора паном Орестом ми спустились до підвалу, що більше нагадував катівню. Нажаль, неможливо передати словами. Там на нас чекали такі сюрпризи, яких годі було й сподіватись:

        Абсолютно знищені системи водопостачання та опалення, з яких вода струмочками стікає на електро, телефонні та радіо шитки і розетки, стіни порослі грибковими культурами(просто рай для допитливих біологів), труби з забитими кілками отворами,під якими стояли різноманітні посудини для збору води, одним словом - ЖАХІТТЯ! Не здивуюсь, якщо там і приводи водяться, наприклад у приміщенні пральні, або ж у кімнаті де колись було вентиляційне обладнання.

        Пізніше ми попрямували до номерів, з обдертими підлогами, та все ж з тими грибками на стінах. Нас не лякали вже поламані меблі і написи на стінах, але все ж лячно коли подкмаю, що якась дитина може доторкнутись до оголенлї проводеи, що стирчить  з вирваних розеток(в цих номерах поселяли людей.

        Правда, залишили по собі гарне враження заступник директора КП – пан Орест, та покоївка пані Надя, що героїчно прибирає та намагається зберегти рештки шикарного колись готелю,незважаючи на те, що вже чотири місяці не отримує зарплатню.

        Ще гарна новина: велику заборгованість за електроенергію з приходом нового керівництва було ліквідовано за тиждень часу.

        Відомо, що проблеми підприємства вже привернули увагу компетентних органів. Надіюсь, що фахівців усьому розберуться, а винні у знищенні комунального майна понесуть справедливу сувору кару.

                                                                                                                         Сергій РапопортСоздан 30 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/