ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ

Дрогобич - повна Європа 3, або «… і плівенто на законо…».
        Багато хто з нас пам’ятає відомий радянській мультфільм – «Пригоди капітана Врунгеля» де зухвалі іноземні гангстери радісно співали, лаючи зрозуміти, що для них закони не писані. Дітлахи сміялись з цієї пісні, та ім. і в голову не могло прийти, що проминуть  роки і вже у дорослому житті їм прийдеться зіткнутись з  аналогічним ставленням до закону вже у реальному житті, і то не де не будь у далекій країні, а прямо-такі у своїй рідній. Причому таке ставлення до закону буде демонструвати державні службовці, посадові особи.

        Декілька років тривали судові процеси в яких позивачами виступали працівники Дрогобицької  районної лікарні №5, що намагались стягнути зі згаданого закладу суми заборгованості по заробітній платі.

        Зрештою «Феміда», хоч і сліпа, а таки розгледіла законні права громадян, на захист яких з рештою стала.

        І все би було добре, як у дитячій казці, але… . Знов це одвічне «але». Ну про це «але» - докладніше:

        Державна виконавча служба звернулась з відповідним поданням до Дрогобицького міськрайонного суду про встановлення способу і порядку виконання відповідних виконавчих листів, і Суд зрештою своєю ухвалою від 27-го липня 016р встановив такий спосіб, цитую: «... шляхом списання коштів з  відповідних рахунків центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів з врахуванням закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень».

        І тут виникло «але»: Державна казначейська служба повинна була в тримісячний термін перерахувати гроші позивачам, натомість почала подавати спочатку апеляційну скаргу до Апеляційного Суду Львівської області, а потім до Дрогобицького міськрайонного суду заяву про перегляд вищезгаданої  ухвали. В обох випадках позивачеві було категорично відмовлено.

        Через такі дії посадових осіб, люди вже більше року не можуть отримати свої законні гроші(зарплату та встановлені судом надбавки)., тобто грубо порушені конституційні права українських громадян, що у свою чергу не схотіли терпіти таке глумління чиновників над законами своєї Держави, та над власними правами і подали заяву до прокурора м. Київ (бо саме столичні бюрократи займаються всіма цими неподобствами, не виконуючі рішення Суду, що в нашій державі, стосовно посадових осіб, є кримінальним злочином) з проханням порушити кримінальну справу проти директора Державної казначейської служби України .

      Надіюсь, що Київська прокуратура поставить зрештою всі крапки над «і» в цій надзвичайно неприємній справі, та водночас покаже світові, що ми будуємо правову державу.

                                                                                                                                                   Дід МазайСоздан 21 мар 2017  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
"ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" http://www.youtube.com/c/ЧУМАЦЬКИЙШЛЯХ «ТеплоVам» https://teplovam.uaprom.net/